Menu

Niania Elektroniczna. Czy na prawdę jest Potrzebna ?

Jesteś w ciąży lub Mamą Maluszka? Może szykujesz prezent świeżo upieczonej Mamie?
Kompletując wyprawkę na pewno przewinie Ci się przez myśl zakup takiego produktu jak niania elektroniczna. Czy na prawdę jest potrzebna?


niania elektroniczna BM3200
Mieszkamy w dużym domu. Na dole mamy sporo pomieszczeń, a do tego dochodzi jeszcze góra z oddzielnym wejściem. Długo zastanawiałam się nad zakupem niani ze względu na powierzchnię naszego domu. Zadawałam sobie pytanie: Niania elektroniczna Czy na prawdę jest potrzebna ?
Tym bardziej się zastanawiałam ponieważ wejście na piętro naszego domu jest oddzielne, i gdy jestem na górze nie jestem w stanie słyszeć, gdy Kasia się obudzi. Przy pierwszym dziecku używałam niani, która reagowała na dźwięk. Jednak, gdy stała za daleko od dziecka, bądź dziecko zasłaniało nianię kołderką nic już słychać nie było.

niania elektroniczna vtech

Latem dużo czasu spędzamy na podwórku przed domem grając w piłkę, robiąc grilla, czy po prostu korzystając ze słońca. Latem również przyjeżdża do nas mnóstwo znajomych dla których pokoje na górze trzeba posprzątać. :) Niestety w tych momentach nie jestem w stanie usłyszeć, czy moja córeczka jeszcze śpi, czy może już śpiewa dając o sobie znać. W tym wypadku stwierdziłam, że zakup niani elektronicznej z możliwością obrazu to konieczność. Obraz daje mi wiarygodność, że albo moje dziecko jeszcze smacznie śpi, albo jest to już czas, aby ją z łóżeczka wyjąć. Dlatego niania VTECH BM3200 to strzał w 10.

niania elektroniczna z kamerą

Niania również fantastycznie sprawuje się przy naszym  6 - latku! SERIO! Kiedy Kuba je np. śniadanie, a ja nie mogę go w tym czasie pilnować to pomaga mi niania. Widzę, że wiosłuje łyżką, a gdy się leniwi mogę wydać komendę: "Jedź" .:)

niania elektroniczna vtech z kamerą

Poznajcie zatem naszą całodobową osobistą i najlepszą nianię jaką możecie sobie wyobrazić model VTECH BM3200. Oprócz czuwania nad naszym dzieckiem ma sporo innych ciekawych i przydatnych funkcji, które Wam tu przedstawię:

* Wbudowane 5 różnych kołysanek. Melodie są bardzo delikatnie, dzięki nim dziecko może usypiać.
* Komunikacja z rodzicem przez odbiornik! HIT! Gdy Kasia się budzi, a ja schodzę do niej z góry mówiąc przez odbiornik do niej Malutka uspokaja się słysząc mój głos. Pierwszy raz spotkałam się z taką funkcją
* Funkcja wskazywania temperatury w pokoju maluszka. Temperaturę możemy ustawić w Celsjuszach lub Fahrenheitach.
* Możliwość działania na bateriach lub na prąd.
* Oglądanie obrazu w realistycznych kolorowych barwach. Dzięki temu nie pomylimy głowy misia z maluszkiem. :)
* Regulacja głośności. Bardzo ważna rzecz w zależności jak daleko kamera jest umiejscowiona od dziecka. Mamy aż 5 poziomów głośności.
* Zasięg aż 300 metrów. ! Dzięki temu mogę korzystać z niani będąc na górze naszego domu lub kopiąc rzodkiewki w ogródku. :)
* 2,8 calowy wyświetlacz. Dzięki niemu potrafimy zobaczyć jak nasz maluszek bawi się zabawkami, które ma w łóżeczku. Takie podglądanie to świetna sprawa.
* UWAGA! Możliwość podłączenia do niani aż 4 kamer! Dzięki temu możemy mieć podgląd na wszystkie nasze dzieciaki :)
* Jeżeli nie chcesz słyszeń dźwięku z pokoju dziecka możesz ustawić tylko funkcję wibracji
* Możliwość zawieszenia na ścianie dzięki specjalnego uchwytowi
* Niani nie musisz używać tylko w łóżeczku. Podpatruj dziecko, gdy się bawi, ogląda bajkę itp. Ty dzięki temu możesz rozwiesić pranie, przygotować jedzenie, czy wytrzeć kurze  w innym pokoju. Robiąc te wszystkie rzeczy jedynie zerkasz na monitor i widzisz swojego malucha.

Niania elektroniczna. Czy na prawdę jest potrzebna ? ZDECYDOWANIE!
niania elektroniczna BM3200niania elektroniczna vtech

niania elektroniczna z kamerąniania elektroniczna dla dziecka

niania elektroniczna z monitorem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz