Menu

Mata "Piraci" Od Canpol Babies z Funkcją Kojca. Czy Warto Kupić ?

Hejj!!

Maty Edukacyjne rozwijają w naszych maluszkach chęć poznawania tego co je otacza. Kolory, elementy wiszące i dźwiękowe, metki itp. To są pierwsze zabawki naszego dziecka, które interesują je tak bardzo jak nas ulubiony serial. :) Ważne jednak, aby mata edukacyjna szybko dziecku się nie znudziła. Warto zainwestować w matę, która będzie oddziaływać na kilka zmysłów naszego maluszka. Poznajcie matę, która stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo - słuchowej oraz ruchowej dziecka.
Mała Kasia skończyła już pół roczku. Jest zainteresowana dosłownie wszystkim co ją otacza. Dlatego jest to idealny czas, aby zaczęła korzystać z maty edukacyjnej do zabawy i rozwoju.
Poznajcie matę do zabawy z funkcją kojca "Piraci" firmy Canpol Babies. Jest to chyba najbardziej funkcjonalna mata jaką widziałam. W domu obecnie posiadamy drugą innej firmy, za którą zapłaciliśmy więcej, niż kosztuje mata "piraci", a jest dużo bardziej "uboga". Dzięki programowi Blogosfera organizowanemu przez Firmę Canpol Babies wraz z Kasią mogłyśmy przetestować matę. Każdy z Was może wziąć udział wystarczy kliknąć TUTAJ


Mata ma ogrom ciekawych funkcji, plusów, jak i jeden minus. Wszystko przedstawię Wam w punktach, ponieważ najłatwiej jest tak to przedstawić. :):

* Mata w środku zawiera ocieplenie, dzięki czemu nie musimy pod nią kłaść kocyka, a dziecko nie leży na "gołej" podłodze. W naszej drugiej macie niestety warstwa, na której leży dziecko jest cienka i pod spodem musi być koc. Grubość maty pozwala na długie użytkowanie, ponieważ może w późniejszym czasie pełnić funkcję małego kocyka do zabaw dla dziecka. Cienka mata już raczej na to nie pozwoli.

* Możliwość stworzenia z maty kojca. Dziecko, które już potrafi "wędrować" turlając się na macie dzięki spięciu brzegów rzepami na pewno maty nie opuści.

* Mocne kontrastowe kolory. Soczyste kolory przykuwają wzrok dziecka. Oprócz pełnych wypełnień na macie znajdują się również elementy w paski.

* Zdejmowany pałąk. Pałąk zapinany jest klamerkami. Dzięki temu łatwo go odepniemy, gdy chcemy matę wyprać, lub gdy go po prostu już nie będziemy potrzebować.

* Fantastyczne 3 maskotki, które zaczepiamy na pałąku. Maskotki wykonane są z fantastycznego przyjaznego pluszu, bardzo dopracowane detale, oraz każda maskotka ma jakąś funkcję m.in piszczałki i grzechotki. Maskotki swoim wyglądem nawiązują do tematyki maty jaką są piraci. Oprócz maskotek dostępne są również 2 grzechotki do zawieszenia na macie. Zabawki są odpinane. Możemy dać je dziecku bezpośrednio do zabawy.

* Podłoże maty jest bardzo bogato zagospodarowane. Dziecko będące na brzuszku na pewno nie będzie się nudziło, wręcz obudzi swoją ciekawość. Na macie znajdujemy m.in lusterko, metki, szeleszczące kółeczka, pozytywka, 2 piszczałki.  Te wszystkie elementy znajdują się na pirackim kole sterowym :)

* Jednym drobnym minusem jest za wysokie umieszczenie zabawek. Kasia próbując je dotknąć niestety nie może ich dosięgnąć.

Podsumowując ta mata warta jest zakupu. Posłuży na pewno dłużej niż standardowe maty edukacyjne ze względu na swoje fantastyczne funkcje.

 

 
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz