Menu

Personalizowany Kocyk z Metryczką Dla Dziecka

Gdy na świat ma przyjść małe dziecko, jest to ogromna radość dla rodziny, bliskich i znajomych.  Kiedy mama z maluszkiem wrócą do domu, to zaczyna się wtedy czas odwiedzin. W tym momencie nad naszą głową zaczyna widnieć znak zapytania ? Co w takim razie kupić Maluchowi na prezent? Pampersy, grzechotki, kosmetyki? To są dobre pomysły, jednak pamiątką na pewno nie będą. Zobacz zatem personalizowany kocyk z metryczką dla dziecka, który jest Hitem wśród idealnych prezentów dla maluszka. 


personalizowany kocyk prezent dla dziecka

Kiedy na świat miała przyjść mała Kasia, to prawie całą wyprawkę miałam dla niej po Kubie. Od wielu ubranek, po pościel, jak i kocyki. Jednakże były to rzeczy "odziedziczone", a nie typowo kupione dla niej. Czułam, że w pewnym sensie jest pokrzywdzona i chciałam sprawić jej coś, co będzie jej pamiątką i własnością. Coś zrobione specjalnie tylko dla niej. Wertując strony internetowe, trafiłam na Markę Name me. To, co na pierwszy rzut oka przykuło moją uwagę to czarno - białe kolory i imię dziecka na... kocyku. Wgłębiając się w opisy produktów, wiedziałam, że to na tej stronie zamówię mojej córce prezent. Nie taki zwykły prezent, tylko taki, który będzie należał tylko do niej. Wiedziałam, że personalizowany kocyk z metryczką dla dziecka będzie idealny dla nas  :)

                            O Marce NAME ME

Z ogromną pasją, sercem i zaangażowaniem prowadzi ją od 3 lat Pani Weronika. Pomagała wybrać mi odpowiedni wzór, napis, doradzała, aby było idealnie.
Zanim jednak zamówiłam kocyk, w którym się zakochałam musiałam sprawdzić, z jakich produktów jest zrobiony. Wszystkie etapy produkcji wykonywane są w Polsce. Począwszy od dzianiny zamawianej specjalnie na potrzeby firmy (by miała odpowiednie parametry i certyfikaty), po bezpieczny nadruk i barwniki. Na wszystkich tych etapach wybierana jest jakość nieniska cena. Doceniają to mamy maluszków. Dlatego kocyki wykonane są z wysokiej jakości bawełny i grubości idealnej do przykrywania niemowlaka w domu, ale też w wózku, na spacerze, w podróży. Bawełny oddychającej, dającej komfort i ciepło, dodatkowo zawierającej certyfikat jakości OEKO TEX 100 w najwyższej klasie 1.

                                                
                           Personalizowane Kocyki


Jak widać na zdjęciach na kocykach, jest dwubarwna kolorystyka. Zastosowanie kontrastowego zestawienia nie tylko podoba się rodzicom lubiącym minimalistyczny, nowoczesny styl, ale przede wszystkim maluszkom. W początkowych dnia życia maluszki widzą tylko w kolorach biały i czarny. Dzięki temu przywiązują się do swojego czarno-białego kocyka i rozpoznają zawarte na nim wzory.
Kocyk stworzony jest specjalnie dla tego jedynego bobaska, a co na nim się znajdzie, zależy wyłącznie od osoby zamawiającej. Ja wybrałam imię "KASIA", jej datę urodzenia, wagę, miarę i kilogramy. Jednakże może być samo imię dziecka lub inne ważne hasło. Oprócz personalizowanego napisu do wyboru jest również motyw, jaki będzie widniał na kocyku. W naszym przypadku to serduszka jednak do wyboru jest jeszcze m.in.: mapa świata, stópki, ciuchcie, serduszka, gwiazdki, koniki itd.

prezent personalizowany dla dziecka prezent z okazji narodzin
Link do kocyków: Tutaj
                    
Właścicielka o Kocykach: "To, co dla mnie ważne w personalizowanych kocykach, że nie są tylko gadżetem na specjalne okazje. Prezentem, który na pamiątkę trzeba schować w szafie, żeby się nie zniszczył. Nasze kocyki towarzyszą maluszkom na co dzień i  to czyni je wyjątkowymi. Bardzo zależało mi na połączeniu tego sentymentalnego aspektu związanego z metryczką, tymi najważniejszymi danymi narodzin oraz praktycznego zastosowania."

kocyk z metryczką dla dziecka
                
                       Personalizowane Poduszki


Personalizowane poduszki również są fantastycznym prezentem. Możemy wybrać dogodny motyw oraz napis ( w naszym przypadku to imię "KASIA" i serce), może być również sama litera. Wybór należy do Was. Ja wybrałam oprócz imienia motyw serduszka, ponieważ chciałam, aby kocyk i poduszka stworzyły komplet do wózka na wiosnę. Obie rzeczy są również ciekawym elementem wyprawki niemowlęcej. Duży wyrazisty wydruk, prostota i czarno-biała kolorystyka mają nieoceniony wpływ na rozwój niemowlaka.

personalizowana poduszka name me
Link do poduszek: Tutaj

                              Ramka z Metryczką


Obrazek z metryczką Maluszka będzie dopełnieniem niemowlęcej wyprawki, wspaniałą pamiątką i idealnym prezentem pasującym do zestawu kocyk plus podusia. Obrazek z prostą, nowoczesną i stylową grafiką do wyboru jest w aż 12 wzorach.

ramka z metryczką name me
Link do rameczki: Tutaj

                            Pościel do Łóżeczka


Dopełnieniem Kasiulkowej biało-czarnej wyprawki jest jeszcze pościel do łóżeczka. Tym razem wybrałam w misie. Chciałam, aby motyw/wzór był inny, dzięki temu chciałam, aby Kasia nauczyła się postrzegać i rozróżniać też inne kształty. Pościel wykonana jest z czystej bawełny najwyższej klasy, dzięki czemu tkanina pozwala skórze dziecka oddychać, a przy tym ogrzewać, kiedy maluszek tego potrzebuje. Jest wykonana w standardowym rozmiarze niemowlęcym 90x120. Wzór idealnie nadaje się dla chłopca i dla dziewczynki. :)

Ja zakochałam się w produktach marki Name me od pierwszego wejrzenia. Planuję zamówić jeszcze jeden kocyk, tym razem już jako prezent dla maluszka, którego już niedługo będę mogła odwiedzić. :)
pościel w misie dla niemowlaka name me
Link do pościeli: Tutaj
                            
Zapraszam do obejrzenia filmu, na którym przedstawione są produkty. :)

                                     

personalizowane prezenty dla dziecka name me

kocyk z metryczką name me

spersonalizowane prezenty dla dziecka

spersonalizowany kocyk dla dziecka i tulipany