Menu

Łóżko Domek w Stylu Skandynawskim

W Europie w szale popularności jest obecnie styl skandynawski. Projektując pokój sporo osób wybiera projekt wnętrza właśnie w stylu skandynawskim. Zobacz zatem fantastyczne łóżko domek dla Twojego dziecka pojedyncze lub piętrowe dzięki któremu jego pokój będzie najlepszym w całym domu.

łóżko domek dla dzieci
Łóżko domek w stylu skandynawskim na pewno doda ogromnego stylu w pokoju dziecka. Jest to styl estetyczny, ładny i funkcjonalny. Największego designu nie dają obrazki w stylu skandynawskim, tylko właśnie łóżko, które to jest zawsze punktem kulminacyjnym w każdym pokoju. Jest to najważniejszy mebel, ponieważ chcemy, aby nasze dziecko było każdego dnia wypoczęte i wyspane. Dlatego właśnie nie należy oszczędzać m.in na materacu, bo to on spełnia główną funkcję. Łóżko domek, które wybierzemy dla naszego dziecka ma być bezpieczne i służyć kilka lat i być jego ulubionym miejscem, ponieważ to w łóżku dziecko spędza bardzo dużo czasu. W dodatku jeżeli pod względem wyglądu jest miejscem magicznym, a nie zwykłym tapczanem to dziecko chętnie będzie w nim spało.

łóżko domek z drewna dla dzieci styl skandynawski

Design i wykonanie

Łóżko Domek Drewniany Miles. Drewniane łóżko  w kształcie domku to ostatni krzyk i Hit mody w wystroju wnętrz w pokojach dziecięcych. Prezentowane łóżko, które zakupimy w firmie Edinos  wykonane jest całkowicie z naturalnego i prawdziwego sosnowego drewna. Elementy drewniane zostały dokładnie wyszlifowane oraz wypolerowane, dzięki czemu łóżko nie jest zabezpieczane żadnymi chemicznymi środkami. Dla rodzica to bardzo ważna informacja, ponieważ nie chcemy, aby nasze dziecko śpiąc wdychało łóżkowe chemikalia, jak i również miało z nimi kontakt dotykając. Dzięki temu łóżko jest w 100% bezpieczne dla dziecka.  Łóżko zamówić można w różnych rozmiarach oczywiście z materacem, wybierając taki rozmiar jaki jest dla nas najbardziej odpowiedni. Od 60x120, do aż 160x200. Tak szeroki wybór pozwoli na dopasowanie idealnych wymiarów jakie potrzebuje nasze dziecko.  Łóżko idealnie nadaje się dla starszego dziecka, po nie waż jego design nie jest dziecinny, a w łóżkowym domku mieszkać chcą mali i duzi. Jeżeli zaś chcemy takie łóżko dla maluszka to fantastycznym i praktycznym dodatkiem będzie barierka zabezpieczająca. Mając mały pokój, w którym mieszkać ma dwójka dzieci warto wybrać łóżko piętrowe domek, dzięki temu każe z dzieci będzie miało swoje "M4" :).

łóżko piętrowe domek dla dzieci

Łóżko domek zakupić możecie bezpośrednio na stronie Edinos. Dlaczego warto zamówić je tam?:
* Macie 10 lat gwarancji
* Ogromny wybór łóżka pod względem jego wielkości
* Zrobione z naturalnego materiału - drewno sosnowe
* 4 kolory do wyboru (naturalny, szary, biały i czarny)
* Bardzo łatwy montaż

łóżko domek w stylu skandynawskim

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz