Menu

Mata "Dżungla" Canpol Babies

Przychodzi czas w życiu każdego maluszka kiedy zaczyna mniej spać i interesować się otaczającym go światem. My rodzice wtedy zaczynamy szukać idealnej maty edukacyjnej dla naszego maluszka. Maty dzięki której będzie on mógł poznawać, dotykać, manipulować, czy słuchać. Czy mata "Dżungla" Canpol Babies to dobry wybór?


mata canpol babies

Dzięki programowi "Blogosfera" organizowanemu przez firmę Canpol Babies mogłyśmy wraz z Kasią przetestować matę "Dżungla". Program skierowany jest do 10 blogerów, którzy raz w miesiącu mogą testować produkt, jak i zorganizować konkurs. Warto wziąć udział :)

Kasia jest bardzo żywym dzieckiem. Interesuje się wszystkim co grzechocze, szeleści, gra i pokazuje jej odbicie. Uwielbia przeglądać się w lustrze. Jednak ciężko na dłuższą chwilę zająć ją jedną rzeczą.

Mata "dżungla" Canpol Babies bardzo przypadła nam do gustu. W porównaniu z naszą matą innej firmy, to widzę różnice, dzięki którym jej funkcjonalność jest dużo lepsza.

                          canpol babies dla dziecka

Te różnice to np:
* Mata dżungla jest grubsza, dzięki temu kładąc na nią dziecko nie musimy pod spód kłaść kocyka. To zaskoczyło mnie bardzo, ponieważ z pozoru wyglądała na cienką. Ogromny plus :)
* Elementy szeleszczące na macie - dzięki nim nasza Kasia zainteresowała się leżeniem na brzuszku. Elementy szeleszczące to skrzydełko motylka, ucho żyrafy, czy kwiatki
* Duże, łatwo odpinane lusterko

                             elementy maty dżungla kotek tygrys słoń

Oprócz wcześniej wymienionych elementów mata posiada szereg innych, które na pewno zainteresuję dziecko. Owe elementy to:
* Elementy welurowe naszyte na powierzchnię maty
* 4 miękkie odpinane zabawki - maskotki. Każda pełni inną fukcję (grzechotka, piszczałka, pozytywka i dzwoneczek)
* 2 lusterka, w tym jedno odpinane, a drugie na macie

Mata wyposażona jest w elementy sensoryczne, dźwiękowe, które zagwarantują dziecku fantastyczną zabawę, zajęcie i rozwój.


 mata dżungla canpol babieszabawa na macie dżungla

mata dżungla canpol babies

 

 

lew mata canpol babies dżungla

kwiatki na macie dżungla canpol babies

kolorowe zabawki mata canpol babies