Menu

Prezent na Pierwszą Komunię Świętą

Wiosna to nie tylko fantastyczna pora roku. To również czas zbliżania się  w Kościołach Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Dla dzieci to nie tylko sakrament, ale również otrzymanie wymarzonych prezentów z tej okazji. Dla gości i rodziców to również wielki wydatek.
Dzieci marzą, aby w tym dniu dostać rzeczy, które niekiedy są prezentami na ślub. Prezent na Pierwszą Komunię Świętą może nie być drogi, a bardzo dobry.


prezent na pierwszą komunię świętą

Powracając do czasów mojej Pierwszej Komunii Świętej i prezentów z tym dniem związanych to dostałam to, o czym nawet nie marzyłam. Był to rower, magnetofon na kasety i zegarek. To właśnie z tej ostatniej rzeczy cieszyłam się najbardziej, bo marzyłam, aby nauczyć się w końcu odczytywać godzinę.
Według mnie właśnie zegarek to idealny prezent na Pierwszą Komunię Świętą.
Dlaczego? Ponieważ przychodzi pora nauki odczytywania godziny inaczej niż na telefonie, a telefonów dzieci w tym wieku sporo jeszcze nie ma.
Zegarek jako prezent na Pierwszą Komunię Świętą nie jest ani za drogi, ani za tani, a jednak jest to prezent, który dziecko będzie miało na lata. Ja sama korzystam ze swojego prezentu do tej pory :)

Jeżeli szukacie idealnego prezentu w postaci zegarka, to zobaczcie moje propozycje jakie znalazłam w sklepie Dom Czasu. Wybór jest różny w zależności, czy ma to być prezent dla chłopca, czy dla dziewczynki oraz w zależności, czy wolimy kupić zegarek ze wskazówkami, czy sportowy. Na stronie jest specjalna zakładka z zegarkami polecanymi właśnie na wspomnianą uroczystość.

Najważniejsze kryteria w wyborze zegarka:
* Wytrzymałość-Najlepszymi markami, których przykładowe zdjęcia zawarte są w poście to marki Casio,  Bisset, czy Timex. Zegarki tych marek wykonane są z ogromną starannością i służą długie lata
* Wielkość zegarka-bardzo ważne jest to, aby nie kupić zbyt dużego zegarka, który nadawać się będzie dla osoby dorosłej. Zegarek na nadgarstku dziecka ma wyglądać ładnie i estetycznie
* Dowiedz się, czy dziecko nie ma alergii głównie na nikiel. Nawet niewielkie zawarcie niklu spowoduje to, że dziecko zegarka nie będzie mogło nosić
* Wodoodporność. Ta funkcja może być bardzo przydatna w momencie, gdy dziecko zapomni zdjąć zegarek na basenie, czy do kąpieli. Co się zdarza :)

Zobaczcie zatem mój przegląd zegarków, jakie wpadły w moje oko idealne nadające się na Komunijny prezent.

Jako pierwsze zobaczcie te dla dziewczynki. Są to głównie eleganckie zegarki ze wskazówkami, jednakże sportowe również na pewno się sprawdzą. Wszystko zależy od tego, jaka jest dziewczynka.

zegarek na prezentsportowy zegarek na prezent

                                          
zegarek na komunięelegancki zegarek na prezent na komunię świętą

Zegarki dla chłopców np. marki Casio w stylu sportowym są bardzo uwielbiane przez chłopców. Mają dodatkowe wyposażenie takie jak: kalendarz, timer, stoper, jak i również alarm. Dziecko będzie zachwycone możliwością testowania różnych funkcji swojego zegarka.
     

 zegarek casio dla chłopcazegarek na prezent na komunię świętą

 zegarek sportowy na komunię świętązegarek casio dla chłopaka na prezent
 zegarek dla taty na urodzinyzegarek casio na prezent
Więcej propozycji zegarków na Komunię znaleźć można tutaj https://domczasu.pl/152-zegarki-na-komunie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz