Menu

Idealny prezent dla Mamy i Taty

Gdy zbliża się ważny dzień w życiu każdego Rodzica, to czas kiedy okazujemy to, jak bardzo ich kochamy. Mówimy tu o Dniu Mamy, Taty, czy urodzinach. Niech w ten jeden wyjątkowy dzień w roku dostaną prezent, który będzie służył im bardzo długo.Czyli idealny prezent dla Mamy i Taty.

          prezent dla mamy i taty
Dzień Mamy i Taty co roku jest dla mnie smutnym i wesołym dniem. Smutnym ponieważ moim Rodzicom już prezentu nie dam, ponieważ nie żyją. Wesołym ponieważ oboje z Markiem jesteśmy rodzicami i sami możemy ten dzień świętować.
Uwielbiam robić prezenty bez okazji moim Teściom, ponieważ są osobami pełnymi ciepła, sympatii i miłości. Co roku z różnych okazji staramy się, aby prezenty jakie od nas otrzymują były przydatne i funkcjonalne. Jaki jest według mnie idealny prezent dla mamy i taty ?

W tym roku moi Kochani Teściowie sprawili sobie wymarzoną nową kuchnię. Postanowiliśmy zakupić taki prezent, aby był w pewnym sensie  uzupełnieniem nowej kuchni.
Podarunek z okazji dnia Mamy i Taty będzie wspólny. Wybraliśmy karafkę i szklanki z wygrawerowanymi imionami zamówioną w My Gift Dna. Jest to fantastyczny osobisty prezent, który przyda się na różne okazje. Wysokiej jakości szklany zestaw oraz grawer odporny na zarysowania to to, co skłoniło mnie ku wyborze :) Ważna dla mnie była również pojemność zestawu. Karafka mieści aż 1000 ml napoju, zaś szklanki 300 ml.
Jest to idealny prezent dla mamy i taty, ponieważ dzięki tej pięknej pamiątce, będą pamiętać z jakiej okazji ją dostali.
PS. Czas realizacji jest expresowy. Zestaw, gdzie robiony był personalizowany grawer wyjechał do mnie już następnego dnia :) Idealnie dla spóźnialskich!

my gift dna karafka i szklanka dla taty

prezent na dzień taty i dzień mamy

grawerowany prezent dla mamy i taty

idealny prezent dla mamy i taty na urodziny