Menu

Zabawa, Nauka i Radocha Dla Całej Rodziny W Podróży Na Ferie

Hejj!!

Już niedługo w naszym kraju rozpocznie się długo wyczekiwany czas, oczywiście ten poza świętami jakim są ferie. Ferie to wyjazdy. Jedni wolą góry tak jak my, zaś inni ciepłe kraje.
Nie ważne gdzie jedziemy, ważne jednak jak zorganizujemy czas w podróży naszym dzieciom.
Nasza tegoroczna podróż z Mazur w Góry może trwać od 8 do nawet 10 godzin.
Co zrobić , aby nasze dziecko nie zachowywało się jak Osioł ze Shreka pytając: "DALEKO JESZCZE?" Zobaczcie fantastyczne propozycje, które zajmą mało miejsca, a pozwolą w dobrej zabawie łatwiej dotrzeć do celu.


Pierwszą propozycją jest książka, która od niedawna robi ogromną furorę. Obie propozycje serwuje oczywiście fantastyczny Kapitan Nauka.
Pierwszym atutem książki jest jej wykonanie. Każda strona wraz z okładkami jest usztywniana. Nauka angielskiego jest za pomocą odnajdywania obrazków mniejszych na większym. Zawarte mamy słownictwo z szerokiego zakresu. Zakres obejmuje m.in liczby, pory roku, kolory, zabawki, rodzina, wesołe miasteczko,  zwierzęta, miasto, kuchnia, części ciała. Oglądanie książki, czytanie słówek, powtarzanie i zabawa. Dzięki temu dziecko uczyć się będzie przy wspólnej zabawie z rodzicem lub samemu, o ile potrafi czytać. Nauka dzięki obrazkom jest bardzo fajną formą przyswajania wiedzy przez dzieci.

                               Kolejnym produktem jest Quiz. Bo kto nie lubi zagadek? :) Ciekawostki i zagadki dotyczące Polski będą idealną zabawą dla całej rodziny w podróży. Dziecko, jak i dorosły z quizu może dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat swojego kraju. Ciekawostki dotyczą m.in gór, szlaków, jezior, parków, zwierząt, miast, jak i ludzi. Zabawa poprzez quiz pozwoli dziecku zapamiętać sporo informacji.
 Jest to również ciekawa forma uzupełniania wiedzy .

Kolejne świetne propozycje od Kapitan Nauka nas nie zawiodły.


      


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz