Menu

Przegląd Stylowych Zaproszeń Ślubnych. Nr.7 Zobacz Koniecznie. Znajdź Swój Styl

Hejj!!

Jeżeli planujesz ślub w 2018 roku to czas, aby zacząć powoli wybierać zaproszenia dla gości i styl w jakim będzie cały ślub. Zaproszenia to już niekiedy pokazanie w jakim motywie odbędzie się wesele.
Do wyboru mamy obecnie mnóstwo zaproszeń gotowych, jak i również wiele firm zrobi takie jakie sami sobie zaprojektujemy. Zobaczcie zatem przegląd różnych propozycji. Jestem pewna,  że każdy znajdzie to, czego szuka.
Od naszego pięknego ślubu minęły już 3 lata. Teraz przyszła pora pomóc przyjaciółce w wyborze zaproszeń na jej wesele. Jako świadkowa biorę czynny udział w przygotowaniach, aby ten dzień był najpiękniejszym dniem w jej życiu. Trochę niestety żałuję, że na nasze wesele nie robiliśmy spersonalizowanych zaproszeń, tylko kupiliśmy najzwyklejsze. Teraz zatem pomogę w wyborze tych najpiękniejszych.
Obecnie jesteśmy na etapie wybierania. Wybrałyśmy według nas TOP 7 zaproszeń ze sklepu Zapi.pl.
Teraz czeka nas najgorsze zadanie. Z tych siedmiu najlepszych wybrać jedno, które będzie zaproszeniem na ten najważniejszy dzień. Do każdego prezentowanego zaproszenia możecie sami wybrać czcionkę, oraz zamówić darmowe próbki. Zdecydowałyśmy się na firmę Zapi ponieważ wartościową cechą jest krótki czas realizacji, dostarczenie próbek do domu, tworzenie zaproszeń na ekologicznych papierach i pochodzących z recyklingu oraz możliwość szerokiego wyboru. Ogromnym plusem jest również wybór czcionki, jaką będziemy gości zapraszać. :)

1. Eco Zaproszenia w stylu boho lub vintage.
Amerykański styl staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju, a projekt zaproszenia odbiega zupełnie od popularnego stylu. Zaproszenie również eleganckie, jednak zrobiony w zupełnie innym, ciekawym projekcie. Zrobione z ekologicznego papieru PLUS DLA FIRMY. Zdobione są wstążką na tle stonowanych kolorów.

                               
          
                               

2. Eleganckie zaproszenia z połyskującym srebrnym papierem.
W projekcie dominuje czerń oraz kolor srebrny. Piękny złoty ornament naniesiony na bardzo eleganckim papierze wygląda bajecznie.Projekt z pewnością należy umieścić w gronie produktów bardzo luksusowych.

                               

                               


3. Zaproszenie ze zdjęciem.
Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pokazać jak bardzo się kochają i wstawić swoje romantyczne zdjęcie. Zdjęcie zostanie obrobione, a co ciekawe może być i czarno - białe. W skład zaproszenia wchodzi również wybrana zawieszka.

                                   

                                   


4.Zaproszenia w stylu Vintage.
Wykonanie jest na ekologicznym papierze pochodzącym z recyklingu.OGROMNY PLUS DLA FIRMY!. Delikatnie zdobione sznurkiem i papierową serwetką. Aby móc przeczytać zaproszenie konieczne jest przecięcie sznurka, co jest bardzo oryginalne. Projekt jest bardzo niepowtarzalny.

                                   

                                   


5. Zaproszenia Flover
Bardzo romantyczne, a zarazem eleganckie zaproszenie. Dla osób uwielbiających kwiaty. Projekt bez problemu wpasuje się w każdy styl wesela.

                                           

                                           


6. Zabawne Zaproszenia
Jest to zdecydowanie mój faworyt. Uwielbiam zabawne, uniwersalne rzeczy. Projekt jest zabawny, lecz zarazem elegancki, opleciony czerwonym sznurkiem. Grafika pary młodej wykonana na metalizowanym i połyskującym różowym papierze. W środku znajduje się grafika z wierszem.

                                    

                                    

7. Zaproszenia Owocowe
Totalny Hit wśród zaproszeń. Ślub nie tylko może kojarzyć się z elegancją, stonowanymi kolorami. Może to być iście owocowe przyjęcie, którego styl zapoczątkują już zaproszenia. Wykonane są na papierze fotograficznym,dzięki czemu tekst i obraz są bardzo wysokiej rozdzielczości. Atutem zaproszenia są soczyste i wyraziste kolory.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz