Menu

Mazurskie Spotkanie Blogerów. Szczęśliwa 7!

Hejj!!

Dzięki ciąży można powiedzieć, że mam trochę więcej wolnego czasu niż dotychczas. Czas wolny pozwolił mi, aby dzięki Dzwoneczkowa pojawić się na kolejnym organizowanym przez nią spotkaniu Warmińsko Mazurskich Spotkań Blogerów. Tym razem spotkałyśmy się pod hasłem "Szczęśliwa Siódemka", ponieważ spotkanie odbyło się już po raz siódmy! Jest to niewątpliwie sukces Roksany.
Na spotkanie pojechałam razem z Kubusiem i Markiem Driverem. Dlaczego z synem na spotkanie dla blogerów? Ponieważ odbyło się w najlepszej sali zabaw w Olsztynie w Warmiolandi. Dzieciaki szalały, kiedy my mogłyśmy ponownie się spotkać i poplotkować.

                                  

 Plotki, brak napiętego programu i fajna rozmowa z Marcinem Osiak, który co nie co przyjrzał się naszym "fan pejdżom". Wytknął co jest źle, co jest dobre, abyśmy mogły je jeszcze ulepszyć oraz aby były bardziej czytelne dla Was. Dla Was, czyli naszych Czytelników. :) Opowiedział również sporo ważnych kwestii dotyczących publikacji i pisania.

                                 

Swoje wystąpienie miała niesamowita przepełniona dobrym sercem Klaudia Wiceprezes 3-4 Start. Opowiedziała nam o fundacji, działaniach i o Oli. O dziewczynie, która cieszyła się, że jest w ciąży, jednak czas porodu stał się dla niej dramatem. Ola na porodówce dowiedziała się, że musi trafić na oddział onkologiczny. Nie da się opisać, co czuła świeżo upieczona mama. Na spotkaniu każda z dziewcząt zakupiła cegiełkę na rzecz Oli. Klaudia powodzenia w tym co robisz!

                                 

Na koniec Matka Bez Tabu skróciła swoje wystąpienie z dwóch godzin do około 20 minut. Poczytała nasze blogi i jako znawca pisania wytknęła błędy. My nie zawsze dajemy rade zauważyć, że nasz wpis czyta się ciężko. Także dziękuję za wskazówki.

Dzieci miały również oprócz największej atrakcji jaką jest Warmiolandia drugą. Miały swój osobisty pokaz chemiczny. Dzieci mogły również przy pomocy Pani robić eksperymenty chemiczne.
Było to nie samowite przeżycie. :)

                                   

Roksana kolejny raz dziękuję, że mogłam uczestniczyć w Twoim spotkaniu, chodź do końca nie wiedziałam, czy uda mi się dotrzeć. Niestety ciążowe samopoczucie potrafi płatać figle.

Główny Sponsor: Warmiolandia
Partnerzy: AlexanderIdeauOillan, DentoseptSiwko Fotografia Drewniane Dodatki Chocokiss


            
                                     
                         

    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz