Menu

Koncentracja, Zabawa z Kapitan Nauka. Idealny prezent na Dzień Dziecka.

Hejj!!

Czy uważacie tak samo jak ja, że największe skupienie dziecka jest wtedy, gdy ogląda bajkę? W tym momencie możemy mówić do dziecka, a ono zareaguje dopiero wtedy, gdy zaproponujesz żelki. :)
Jak wygląda skoncentrowanie dziecka, gdy próbujemy z nim robić nieszczęsne szlaczki, czy czytankę.
Nauka z dzieckiem w domu nie musi być nudna i do odbębnienia. Poznajcie produkt, który idealnie nadaje się jako prezent na Dzień Dziecka od Kapitan Nauka ćwiczący przede wszystkim koncentrację poprzez zabawę z Panem Detektywem.

                       
Mała niebieska walizeczka mieszcząca się w torebce, a  w niej zaledwie mazak, zalaminowane dwustronne karty i poradnik. Produkt, który możemy zabrać na plażę, do Babci i na piknik.
Czas jaki spędziliśmy z Panem Detektywem jednorazowo to dwie godziny! Pralka dawno wyprała, obiad nie zrobiony, ale co tam. Spędziliśmy dwie godziny na szukaniu drogi w labiryncie, odgadywaniu hasła poznając litery, czy ćwicząc figury geometryczne. Jednak Kuba co chwila robi jakieś kolejne zadanie, także z Panem Detektywem spędza dziennie na prawdę dużo czasu :)
To wszystko była nauka przez zabawę, jednak do Kuby nawet nie dotarło, że w tym czasie powtarzał to, na co wiele razy nie miał ochoty. Kapitan Nauka wciągnął go tak bardzo, że zabierany jest do przedszkola :) Dziecko ćwiczy koncentrację poprzez ciekawe zagadki. Dzięki zalaminowanym kartom zadania można wykonać nie skończenie wiele razy, ponieważ wystarczy jedynie chusteczką zmazać mazak na sucho.
Poznajcie również Zagadki Obrazkowe mające na celu również ćwiczenie koncentracji, pamięci i czytania. Tym razem zagadki Pana Detektywa zamknięte są w jeszcze mniejszym pudełku spięte zaledwie jedną "spinką". Mamy tutaj tak samo jak w poprzednim produkcie ponad 100 zagadek.
Z jednej strony mamy zagadki dla dziecka, z drugiej zaś odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samo się sprawdzić, czy dobrze zagadkę wykonało. Zagadki zajmują tak mało miejsca, że oprócz zabawy w domu wykorzystać możemy w kolejce do lekarza, czy w podróży na wakacje. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz