Menu

Spotkajmy Się W Gdyni #4. Blog, INstagram, Twitter. WIedzy nigdy dość.

Hejj!!

Rodzinna wycieczka do Trójmiasta z mnóstwem atrakcji. Odebranie Dyplomu, Fantastyczne spotkanie blogerek i Basen. Co najważniejsze licytacja fantów na bardzo szczytny cel.Pewnego październikowego weekendu udało nam się zrobić mini wakacje do naszego wspaniałego Trójmiasta. Był to również pierwszy dłuższy wyjazd Kasi samochodem. Jestem z niej bardzo dumna, ponieważ całą drogę spała i była bardzo grzeczna.
Nasz wyjazd rozpoczęliśmy w pięknym Hotelu Faltom w Rumi na spotkaniu blogerek pod hasłem:
"Spotkajmy Się W Gdyni", które organizowały Marta i Żaneta.
Bardzo się cieszę, że było tyle dziewczyn, których wcześniej nie znałam. Miło było mi Was poznać.Po powitaniu zaczęłyśmy dzień, który był stricte warsztatowy.
Na początek live z Leną Murawską, która mówiła jak mamy znaleźć czas na blogowanie, gdy ma się dzieci i masę roboty w domu. Przedstawiła takie argumenty, że na prawdę się da.W przerwach pomiędzy panelami odbywała się licytacja, z której dochód przeznaczony jest na Dziecięce Hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni. Zebrałyśmy piękną kwotę 1495.Kolejną prelegentką ( spotkanie było ściśle kobiece ) była przesympatyczna Asia z  bloga Made By Gigi, która odkryła przed nami wszystkie tajniki instagrama. Cenne rady i porady, aby kanał móc prowadzić jeszcze lepiej.W trakcie była przerwa na pyszny obiad i zerknięcie do dzieci, które buszowały w sali zabaw. Dlaczego zerknięcie? Bo dzieci były pod najlepszą opieką Pani Klaudii animatorki radoCHA. Pani Klaudia ścigała się z dziećmi po konstrukcji, malowała twarze, czytała bajki - totalna kilkugodzinna zabawa. :)Pora przyszła na prelekcję Elwiry Piwowarskiej z Wirtualnej Polski. Bardzo przydatny wykład ekspertki, ponieważ Elwira ma bogaty worek doświadczeń zawodowych. Mówiła nam w jaki sposób przykuć uwagę czytelnika, aby z chęcią czytał nasze posty. Pokazała nam również kilka ważnych tajników w pisaniu.Ostatnią mówczynią była Dorota Patzer, która przybliżyła nam czym jest Twitter. Ja z twittera nie korzystam,ale może kiedyś się do tego przekonam. :)Czym jest spotkanie bez pysznego tortu? Piękny i smaczny tort wykonała cukiernia Cake By MeSponsorzy i Partnerzy:

* Bodymax* Ziaja*Qameleo * Eneduerabe* próg życia* Novaeres* lovedomowe*HeydayGroup * Pole Wełny* poczytne.pl* artepoint* Wydawnictwo Zielona Sowa* mamalula.pl* Pani Fotograf
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz