Menu

Kinder Party Olsztyn - Dzień Mamy

 
 


 

 
         To już trzecie spotkanie tematyczne. Tego dnia swoje święto obchodziły dzieci wraz z mamami.
Ale to nie wszystko! Spełniliśmy również życzenia dzieci! JAKIE???
Dzieciaki zażyczyły sobie dwóch wspaniałych animatorów.
Domifikę oraz Maćka REMMICA Remiszewskiego.
       Zabawa odbyła się 23 maja 2014 r., w
Akademii Prymusa w Olsztynie.
Uczestnicy z uśmiechniętymi buźkami zaczęli schodzić się na czas. Przed wejściem na salę każdy otrzymał naszą naklejkę. Dzieci również wręczały swoim mamom różyczkę z okazji ich święta. Miło było patrzeć na uśmiechnięte mamusie dostające kwiatka od swojej pociechy. :)
      Na sali czekała już na naszych małych imprezowiczów niesamowita DOMIFIKA w czarodziejskim stroju. Dzieci kochają animacje Domifiki, co dało się zauważyć. Animacje były świetne, a sama zabawa z nią dała maluszkom dużo radości.
Jak zawsze mając na uwadze dzieci, które nie chcą brać udziału w animacjach przygotowaliśmy zabawki, wielkie miękkie klocki.
Akademia Prymusa również dała coś od siebie m.in wielką miękką wyspę w postaci klocków, zabawki oraz balony modelinowe, które zrobiły wielką furorę. Panie z Akademi tworzyły naszym milusińskim z balonów to, co dzieci zapragnęły. Pojawiły się m.in kwiatki i miecze.
     W trakcie zabawy na głodne brzuszki czekał catering z
Eatfit24.
Co było do jedzenia???
Przede wszystkim nasz wymóg był prosty. Ma być zdrowo i kolorowo.
Było? BYŁO!
To co zobaczyłam przeszło moje oczekiwania. Były wesołe kanapeczki, które na prawdę posiadały buźki, oczka, włosy, a to wszystko ze zdrowych warzyw. MEGA! Mnie osobiście zadowoliły kolorowe naleśniki. Pocięte były na małe porcje, adekwatne dla małych buziek. Kolorowe, nie znaczy z barwnikami! Były to naleśniki buraczkowe, szpinakowe oraz bananowe. :) Do jedzenia dzieci miały również owoce, podane w postaci szaszłyków.
Najważniejsze dla nas było to, że były one zadowolone i najedzone :)
      Po zakończonej zabawie z Domifiką na sali pojawił się tort ze świeczką oraz szampan.
Każde dziecko, które tylko ma ochotę może ową świeczkę zdmuchnąć.
Tym razem tort na zabawę ufundował
Producent Domków z Drewna. W swojej ofercie mają m.in domky z drewna, altany, fenomenalne domki dla dzieci oraz wszelkie życzenia klientów.
     Drugą część imprezy poprowadził drugi kochany przez dzieci animator Maciej Remmic Remiszewski. Ten człowiek to dopiero ma Powera. Na początku było "spokojnie". Napisane jest to w cudzysłowiu ponieważ w porównaniu do końcówki zabawy początek był spokojny.
Fenomenalną zabawą z okazji Dnia Mamy okazało się robienie mamy portretu. Na papierze dzieci odrysowywały swoją mamusię, a później wspólnie z rodzicami ją kolorowały. Na koniec była zumba! Brali udział w niej WSZYSCY! To był dopiero czad :)
      Upał na dworze dawał o sobie znać. O nasze pragnienie zadbały Panie z
Thermomix serwując wszystkim różne rodzaje zdrowych soczków. Na koniec Panie przygotowały nagrodę w postaci książki kucharskiej. Wygrała ją jedna z mam, która jest u nas stałą bywalczynią :) Jeszcze raz gratuluję.
        Jak i na poprzedniej zabawie, również i teraz o bajkowy "make up" zadbała
Figlolandia. Tym razem malunki robiły Myszka Miki i Królewna Śnieżka. Co by było mało Myszka Miki pomagała również rozdawać tort :)
       W konkursach można było wygrać m.in świetną poduszeczkę naszego stałego partnera. Poduszeczkę podarowała nam Pani Urszula Włoch z firmy
Hand Made - Fabryka Marzeń.
Według mojej oceny impreza wypadła świetnie, a my powoli szykujemy kolejne party :)

FOTORELACJA ----------->
KLIK

POZOSTALI PARTNERZY:Warmiolandia       Hand Made - Fabryka Marzeń      Krav Maga  Helios Olsztyn
InFarmacja           Body Perfect  Socatots Olsztyn   Angles Group      Domki z drewna
Fotobudka    Adrian Biema  KOLPORTUS   Olsztyński Teatr Lalek  Inter Pix

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz