Menu

Pirackie urodziny - przygotowania czas start !

                                               Nie do konca lubie normalnosc, ba pomysly czasem mam nienormalne, ale za to jakie fajne.
Dzieciństwo szybko mija, czas leci dosłownie jak torpeda. Ani sie nie obejrzę, a już będę wyprawiać Kubie mega  osiemnache. Wszystko co robie, nie chce aby bylo nudne i takie jak wszedzie. Lubię nieraz inność. Oboje z Kuba nie lubimy nudy, wiec dokładam sobie pomysłów, aby nawet o tym słowie zapomnieć. BA! Nieraz nawet nie mam czasu na realizację moich pomysłów przy naszym trybie życia, jednak jeżeli coś zaplanuję, to nie ma wyjścia czas znaleźć trzeba.
Kiedy? Zarwane nocki, wstawanie o świcie, wykorzystywanie czasu podczas drzemek - jak się chce to się da i tyle w temacie! :)

Pomyślałam - skoro mój smyk jest na etapie dzieciństwa, urodziny sa raz w roku, ma on swoje ulubione postacie z bajek, to dlaczego nie poświecić dwóch miesięcy na przygotowania i zrobić mu urodziny marzeń. Tak, tym bardziej, że megabajty z pomysłami w glowie matki rosna z każdym dniem.

Kuba lubi dużo postaci z bajek, ale najbardziej obecnie lubi .... piratów. I oto takie beda urodziny ! Z mojej glowy pełnej pomysłów zrobiłam mały plan, a od miesiąca już tworze potrzebne atrybuty. Dodam, że impreza urodzinowa będzie w połowie lipca.
Nocki zarwane zrekompensuja mi zadowoleni goście i piracki solenizant. Oczywiście mama nie będzie tylko urodzinową mamą i kucharą, ale również piratką :)


 

 

 

 
Nie moge zdradzić do końca co będzie, bo to niespodzianka, ale co moge zdradzić to wielki statek piracki w całości zbudowany przez Aktywna  mame, czachy, flagi pirackie i Stop ! Co za dużo wiedziec to niezdrowo :)

Obecnie jestem na etapie wykańczania statku i szykuję się do szycia stroju :)
Ciao :*                                        


                                        

                                           

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz