Menu

Kinder Party Olsztyn - Wielkanoc

 
 
               Cykliczność naszych imprez charakteryzuje się tym, że każda jest tematyczna.
Kwietniowe Kinder Party odbyło się 16.04.2014 w
Hotelu Omega. Tematem były warsztaty wielkanocne. Na czym one polegały ???
Przede wszystkim na wyobraźni naszych małych pociech. Każdy uczestnik otrzymał styropianowe  wielkanocne jajko do ozdobienia. Do dyspozycji dzieci były farby, kleje, brokaty, cekiny, kolorowe papiery itp., ufundowane przez firmę Marvit. Oczywiście, na naszych imprezach angażujemy w zabawy rodziców, więc i oni musieli aktywnie pomagać dzieciom w zdobieniach. Uczestnicy byli w swoim żywiole, czego efektem były prześliczne jajka wielkanocne.
           Z racji, iż Wielkanocy towarzyszy wiele fajnych zwierzątek, na imprezie było mnóstwo zajączków. Każdy był inni i piękny. Rodzice przygotowując stroje bardzo się postarali. To bardzo miłe, że spodobał Im się pomysł na przebranie dzieci.
Jestem mamą biorącą aktywny udział Kuby w różnego rodzaju imprezach, dlatego i on był zajączkiem.
         Zabawę poprowadziły pierwszy raz dwie fenomenalne animatorki, a zarazem właścicielki
Karuzeli Kultury. Dużo o nich słyszałam, ale aby wydać swoją ocenę musiałam się przekonać na własne oczy. Tak na prawdę nie mnie samej oceniać tylko dzieciom.
A co na to dzieci??? Były zachwycone razem z rodzicami prowadzeniem zabawy przez dziewczyny.
Z czego było największe zadowolenie??? Z tego, że zabawę prowadził prawdziwy zając wielkanocny wraz ze swoim pomocnikiem. Z punktu widzenia organizatora, a przede wszystkim rodzica jestem BARDZO zadowolona z pracy Karuzeli Kultury. Dziewczyny mają ogromnego Powera. Na zabawę przyszły przygotowane w 100%. Miały na całe trzy godziny przygotowane zabawy ruchowe, spokojniejsze, zagadkowe, ale i również ZABAWY DLA RODZICÓW! Potrafiły świetnie zachęcić rodziców do zabawy. Dostrzegłam ich profesjonalizm. Potrafią znaleźć wspólny język z każdym dzieckiem. Wiedzą, kiedy trzeba zrobić spokojniejszą, siedzącą zabawę, a kiedy ruchową. Jestem pewna, że to początek współpracy.
         Czas, w którym odbywa się Kinder Party jest w pewnym sensie świętem dla dzieci. Ja ze swojej strony nie wyobrażam sobie święta bez tortu i szampana.
TAK! Tort i szampan zawsze zachwycają  naszych uczestników. Fundatorem tortu na obecnej zabawie była
TOYOTA.
Staramy się, aby każde dziecko wyszło z imprezy uśmiechniętą buźką oraz upominkiem. Teraz tak było. Każdy uczestnik wraz z rodzicem losował upominek od naszych partnerów.
        Na uwadze mamy równiże dzieci, które nie chcą bawić się z animatorami tylko same. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Dlatego do dyspozycji dzieci były wielkie miękkie klocki, balony i inne zabawki.
        Nad "make up'em" naszych maluszków czuwa nasz stały partner
Figlolandia.  Atrakcją od Figlolandi jest również to, osoby malujące to postacie z bajek! Tym razem zaszczyciła nas para piratów :)
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom oraz partnerom.

FOTORELACJA ----------->
KLIK

POZOSTALI PARTNERZY
Warmiolandia
Hand Made - Fabryka Marzeń
Krav Maga
Ambit Druk
Helios Olsztyn
InFarmacja                                                         Body Perfect
Socatots Olsztyn
Angles Group
Domki z drewna
Pro energetyka
Stowarzyszenie Rodziców PrzyjacieleOlsztyński Teatr Lalek                                             

                                      

                                       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz