Menu

Zrobiłam TO Po 7 Miesiącach od Porodu a Ty Kiedy ?

Hejj!!

Dziś chciałabym się z Wami podzielić śmieszną rzeczą, którą zrobiłam pierwszy raz po porodzie, czyli dopiero po 7 miesiącach. Sprawiło mi to nie tyle co radochy, lecz poczułam się bardziej kobieco. Może dla niektórych to śmieszne, lecz na pewno sporo z Was miało tak samo.

Po raz pierwszy od czasu, kiedy na świecie pojawiła się Kasia miałam okazję wyjść z domu dłużej niż do biedronki po małe zakupy. Kasia to straszny cycoch. Nie mam możliwości zostawienia jej z moim mężem na dłużej i pójść z kumpelą do kina. Kasia nie umie pić z butelki, dlatego mój mąż choćby nie wiadomo jak chciał nie jest w stanie dać jej mleczka.
W Mikołajkach tradycją jest, że z okazji Dnia Kobiet my dziewczyny, matki Polki wychodzimy gdzieś razem świętować ten ważny dla nas dzień. W tym roku postanowiłyśmy na spokojnie wyjść do restauracji na kolację. Wiedziałam, że moje wyjście nie będzie punktualnym przybyciem ponieważ Kasia musiała zostać nakarmiona. Nie wiedziałam również ile czasu uda mi się spędzić z koleżankami bez niej, ponieważ ona nie jest przyzwyczajona do tego, że nie mnie przy niej nie ma.
Pomimo, że mleko ściągnęłam i zostawiłam mężowi, to na nic się nie przydało. Kasia z butelki nie zamierzała pić. Z koleżankami udało mi się spędzić 2 godziny. Gdy wróciłam Kaśka przyssała się, jakby nie jadła przez tydzień. :) Cieszę się, że mogłam chodź na chwilę wyrwać się z domu dzięki mojemu mężowi, bo nie wszyscy mężczyźni chcą zostawać  z małymi dziećmi.
Ciekawa jestem kiedy Wy wyszłyście na swoje pierwsze wychodne po porodzie.

Jednak co zrobiłam po 7 miesiącach? KOCHANE! ZAŁOŻENIE STANIKA INNEGO NIŻ DO KARMIENIA PO TYLU MIESIĄCACH BYŁO CHYBA WSPANIALSZE NIŻ SAMA KOLACJA!
Staniki do karmienia mam z wyższej półki, jednak nie zastąpią one tych ukochanych z przed ciąży.  Pomimo, że obecnie był on ZA MAŁY!, to byłam szczęśliwa widząc jak dzięki nim wyglądam elegancko. Wiem, że mężczyzna nie zrozumie, jak można ekscytować się innym stanikiem, ale WY Kobiety dobrze wiecie o czym mówię :D
Zajrzyjcie również na portal Kobiece Porady, tam znajdziecie również ciekawostki, porady i artykuły na podobne tematy. :)

1 komentarz:

  1. Ja na szczescie nie uzywalam stanikow do karmienia a normalnych, wiec nie znam tego bolu :P

    OdpowiedzUsuń