Menu

Powróć do Najpiękniejszych Wspomnień Na Codzień. Jak To Zrobić W Prosty Sposób?

Hejj!!

Każdego dnia w naszym życiu zdarza się mnóstwo rzeczy. Wiele z nich przyprawia nas o wzruszenie, radość. Takie chwile zapamiętujemy na całe życie. Chętnie do tych chwil wracamy poprzez wspomnienia, którymi warto się otaczać.
    Pamiętasz jak wyglądałaś/eś Ty lub Twoje dziecko bez pierwszych mlecznych jedynek? Pamiętasz może swój pierwszy zdobyty szczyt? Nie ważne, czy to Gubałówka, czy to Rysy.? Pamiętasz wypowiadane słowa przysięgi podczas swojego ślubu? Ja nie! Mam z tego momentu zupełną pustkę w głowie, totalnie "urwany film". W zasadzie wymieniać mogłabym bez końca. Wiele jednak z tych rzeczy nie tyle co ucieka nam z pamięci, ale ciężko jest nam przypomnieć sobie "jak to było".
Powrót również do wielu zdjęć z przed kilku lat, które mamy na telefonie, czy wszystkie w jednym folderze na komputerze przyprawiać może o nerwy.Ponieważ kiedy chcemy znaleźć to jedno, które jest nam potrzebne to zaczyna się problem.

Od czasu, gdy w moim życiu pojawił się mój syn zaczęłam systematycznie wywoływać wszystkie zdjęcia. Zaczęłam od tych, które od dawna były na moim telefonie. Czasy liceum, studia, wypady nad morze z moją paczką znajomych, a później ciąża i narodziny synka. Wywołałam jednorazowo ponad 1000 zdjęć! Wszystkie posegregowałam i umieściłam w albumach. Mam ich już około 30, a każdy z nich jest opisany. Albumy opisuję, aby były pamiątką dla moich dzieci, aby wiedziały gdzie były mając kilka miesięcy, jak i kilka lat. Zdjęcia wywołuję w rozmiarze 10x18 na matowym papierze.

Same albumy jednak przestały mi wystarczać. Najwięcej wspomnień, fantastycznych chwil i przeżyć w moim życiu pojawiły się po pierwszym porodzie i ślubie. Albumy pękają w szwach, a my postanowiliśmy nasze wspomnienia umieścić w naszym domu. W naszym domu, jak i domu teściów co jakiś czas dając im spersonalizowany prezent, który sprawia mnóstwo radości. Szereg propozycji na spersonalizowane prezenty, jak i dekoracje wspomnieniami do swojego domu znajdziecie w Foto4u.

                                          

Zaczęło się od Kalendarza z naszymi rodzinnymi zdjęciami, który powiesiliśmy w centralnym punkcie naszego domu. Każdy miesiąc to było inne zdjęcie. Grudzień - fotka ze świąt. Lipiec - Sierpień - wspomnienie wakacji.

Gdy urodziła się Mała Kasia zrobiliśmy profesjonalną sesję zdjęciową, gdy mała nie miała jeszcze miesiąca. Jedno ze zdjęć podarowaliśmy Teściom w prezencie w formie obrazu na płótnie. Jest to piękna pamiątka całej nasze czwórki, która w ich domu wisi w centralnym miejscu.

Spersonalizowane prezenty, pamiątki, jak i dodatki są fantastycznym pomysłem. Dzięki temu pijąc poranną kawę w kubku, na którym jest zdjęcie z minionych wakacji na pewno sprawi Ci przyjemność. Poszewka na poduszkę, na której będzie zdjęcie z Waszej pierwszej randki, czy puzzle dla dziecka z obrazkiem swoich rodziców. To fantastyczne spersonalizowane rzeczy, które poprzez codzienne użytkowanie będą przypominać Ci o fantastycznych wspomnieniach.
Idealnym prezentem na pierwsze urodziny naszej córeczki będzie pluszak, na którego koszulce będzie rodzinne zdjęcie, a dobrze wiemy, że pluszaki to idealne prezenty.
Swojemu mężowi na dzień chłopaka może sprezentujesz koszulkę ze swoim zdjęciem? Na pewno będzie mógł założyć ją na spotkanie z kolegami, aby się Tobą pochwalić. :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz