Menu

Dekoracje na Chrzest Diy

Hejj!!

Nasza mała Kasia miała już swój wielki dzień jakim jest Chrzest. Przyjęcie dla gości postanowiliśmy zrobić w domu i to był strzał w 10 - tkę! Oprócz obiadu, przekąsek, dań na ciepło i zimno nie mogło zabraknąć słodkiego bufetu. Wzięłam pod uwagę to, że na domowym przyjęciu bedą dzieci i to głównie one będą krążyć wokół słodkiego bufetu :). Tak też było. Babeczki i galaretki znikały w mgnieniu oka. Nie mogło oczywiście zabraknąć pysznego 3Bita i ślicznego dziewczęcego tortu.
Słodki bufet chciałam, aby wyglądał cukierkowo i ślicznie, ponieważ była to "impreza" małego dziecka. Zobaczcie piki małe i duże robione ręcznie oraz podziękowania dla gości.
W podziękowaniu miały znaleźć się ciasteczka, lecz nie wyszły. Podziękowaniem były małe cukiereczki. :)1. Body małe i duże - Piki do babeczek i ciasta


Potrzebujemy:
* kartki techniczne, na których drukujemy bodziaki
* brokat w żelu
* duże wykałaczki
* dobra taśma

2. Podziękowania


Potrzebujemy:
* koperty
* tasiemka
* elementy dekoracyjne

Napisy na dekoracjach wydrukowane na komputerze.
Rozpoczął się już nowy rok szkolny i przedszkolny. Wiecie, że zakup polisy ubezpieczeniowej w placówce nie jest konieczne, tylko dobrowolne. Warto jednak wykupić, ponieważ jeżeli coś się stanie to otrzymacie Odszkodowanie.