Menu

Karuzela Forest Friend firmy Canpol Babies

Hejj!!

Tym razem chciałabym w imieniu małej Kasi pokazać Wam to co obecnie jest u nas na "czasie".
Chciałabym Wam pokazać karuzelę z nowej kolekcji Forest Friend firmy Canpol Babies. Kasia jest już na takim etapie, że cały otaczający ją świat zaczyna ją powoli interesować.
Karuzela nad łóżeczkiem dziecka to strzał w dziesiątkę. Jest to pierwsza "zabawka" dziecka i produkt, który działa na różne zmysły maluszka.
Karuzela Forest Friend zrobiła na nas duże wrażenie. Niepozornie małe pudełko, trzy pluszaczki, a jednak bardzo fajny produkt. Dlaczego?

* Karuzele bardzo łatwo się montuje, a gdy nie będzie już potrzebna po rozmontowaniu nie zajmie dużo miejsca w porównaniu np. do tej którą kupiliśmy jeszcze gdy byłam w ciąży.* Aż 12 wspaniałych melodyjek. Mało jaka karuzela ma aż tyle melodii. Melodie zmieniają się jedna po drugiej, dzięki temu nie musimy robić tego ręcznie.

                                                        

* Ciągłość grania melodii. Melodia gra cały czas do póki jej nie wyłączymy. Dzięki temu nie musimy w trakcie zasypiania dziecka pokazywać mu się, aby na nowo włączyć melodyjkę. Nie musimy też czuwać, czy przypadkiem melodia nie skończyła już grać, a nasze dziecko przez to się nie obudzi.
* Zmieniające się kolory w pozytywce bardzo zaciekawiły moje dziecko. Tym bardziej, gdy światło w pokoju było zgaszone, a kolory w ładny sposób się zmieniały. Wzrok jest najmniej rozwiniętym zmysłem u maluszka. Dzięki kolorom rozwijamy koordynację wzrokową.

                                      


* Delikatnie kręcąca się karuzela. Po nakręceniu karuzela w powolny i łagodny sposób obraca się, a dziecko bez problemu może za nią wodzić oczkami.
* Karuzela wykonana z pluszu oraz materiałów bezpiecznych dla dzieci. Na zabawkach nie ma naszytych elementów, dzięki temu ryzyko połknięcia małych elementów nie istnieje!

* Odpinane na rzepy zabawki, które  posłużą jako zabaweczki bardzo długo.
* Zabawki pełniące funkcje grzechotek i piszczałki
                                                                  
* Możliwość schowania pozytywki do torebki i zabrania np. w podróż
* Szerokie zastosowanie pozytywki i zabawek w momencie, gdy dziecko na karuzelę już będzie za duże.
* Zasilanie jedynie dwiema bateriami AA

Jeżeli tak jak my chcielibyście przetestować produkty firmy Canpol Babies zapraszam Was na stronę BLOGOSFERA, dzięki której możecie zostać testerami bądź zorganizować konkurs.
                                      https://canpolbabies.com/pl/blogosfera

Zapewne znacie produkty tej firmy. Ja obecnie używam laktator ręczny z gruszką tej firmy, który idealnie sprawdzał się przy pierwszym dziecku 6 lat temu i teraz. W wyprawce do szpitala znalazły się majtki siateczkowe i wkładki laktacyjne również firmy Canpol :)

ZOBACZCIE RÓWNIEŻ NAGRANY PRZEZE MNIE FILM, NA KTÓRYM DOKŁADNIE POKAZUJĘ WSZYSTKIE ATUTY KARUZELI. FILM ZNAJDZIECIE RÓWNIEŻ NA YOUTUBE.