Menu

Hi ! Hello! Pierwsze słowa po angielsku z Kapitanem Nauką

Hejj!!

Jakiś czas temu pokazywałam Wam fajne, godne uwagi, rozwijające produkty dla dzieci od Kapitan Nauka..
Tym razem chciałabym Wam pokazać kolejne, które na mnie zrobiły duże wrażenie.
Jak wiecie dużo podróżujemy. Raz to po Polsce, raz to za granicą. W podróżach niezbędna jest jednak znajomość języka Angielskiego. Dużo Kubie tłumaczę dlaczego tak ważna jest nauka tego języka. Jednak, aby dziecko nauczyć trzeba go najpierw zainteresować. Motywacją dla Kuby do nauki jest fantastyczny przyszłoroczny zagraniczny wyjazd. Jednak, aby nauczyć go podstawowych słówek, zwrotów potrzebne są ciekawe materiały.
Obecnie zaczęliśmy zabawę połączoną z nauką.

Na początku zaczynamy od wersji Angielski dla Przedszkolaka. Zależy mi na tym, aby Kuba angielskie słówka zapamiętywał poprzez rozwiązywanie zagadek, łamigłówek, czy rebusów. Podczas zabawy nawet nie będzie wiedział ile słówek zostanie mu w pamięci :)
Zestaw, który poprzez świetne zapakowanie nadaje się również na prezent składa się z :
- 104 bardzo różnorodnych zagadek obrazkowych. Zagadki są bardzo ciekawie zaprojektowane.
Z jednej strony mamy zadanie po angielsku, zaś  z drugiej przetłumaczenie w języku polskim. Dzięki temu możemy w łatwy sposób sprawdzić, czy dziecko dobrze rozwiązało zadanie. Może ono również sprawdzić samo siebie, jeśli potrafi czytać.
Ciekawe obrazki, fajnie dopasowane do wieku zagadki, dzięki którym spędzimy mnóstwo czasu na zabawie. Dodatkowo produkt ze względu na swoje małe gabaryty zabrany może być w podróż, czy na wycieczkę.

- Książeczki zawierającej różne zadania dopasowane do wieku. Zadania w postaci rebusów, kolorowanek itp dotyczą głównie słówek z zakresu codziennego otoczenia, przedmiotów, zabawek, czy jedzenia. Polecenia napisane są w dwóch językach, aby ułatwić zrozumienie zadania.Drugim produktem jest Zestaw dla ucznia z tej samej serii. Zestaw zawiera takie same pomoce jak poprzedni, jednak jest przeznaczony już dla starszych dzieci. Angielski dla ucznia jest fantastyczną kontynuacją nauki po zestawie Angielski dla przedszkolaka. Zadania są już trudniejsze np. rozróżnianie nad, pod, obok.
 W tych czasach nauka języka obcego to podstawa. Pozwólmy zatem korzystać naszym dzieciom z najlepszych pomocy edukacyjnych.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz