Menu

Equilibra - naturalne kosmetyki dla Małego i Dużego

Hejj!!

Co jakiś czas pokazuję Wam ciekawe kosmetyki firmy Equilibra. Tym co nie wiedzą przypominam, że kosmetyki zawierają 98% naturalnych składników i dlatego jestem ich fanką. Mała Kasia od pierwszych dni życia używa kosmetyków tej marki. To jest bardzo ważne, aby maluszek, który ma bardzo wrażliwą skórę używał najlepszych kosmetyków.Delikatny krem ochronny do twarzy i ciała 0m+ Łagodny.
Kremiku używamy od pierwszego dnia w szpitalu. Drobne potóweczki, wycieranie buźki po jedzeniu i zapobieganie podrażnieniu, oraz ochronnie - w tych sytuacjach krem sprawuje się fantastycznie. Mała Kasia zareagowała na niego idealnie. Wchłania się bardzo szybko i nie zostawia tłustej warstwy. Krem zawiera fizjologiczne pH, nawilżający aloes, wyciąg z owsa i nagietka, które mają właściwości kojące oraz odżywiające masło Shea. Skład opracowany jest tak, aby zminimalizować ryzyko alergii oraz zawiera 97% składników naturalnego pochodzenia.

Drugi produkt jaki chciałabym Wam pokazać to Arganowy Płyn Micelarny 200 ml.
Moja cera nie toleruje większości kosmetyków. Niewielka ilością płynu usuwa dokładnie makijaż i zanieczyszczenia. Skóra po zmyciu makijażu jest świeża i stonowana. Po stosowaniu dwa razy dziennie skóra jest idealnie nawilżona.

Po raz kolejny nie zawiodłam się na jakości i składzie kosmetyków marki equilibra.

         
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz