Menu

Kosmetyki Dla - " Zastrzyk " naturalnych kosmetyków

Na spotkaniu Blogowy Szał Mam udało mi się wygrać zestaw kosmetyków firmy KOSMETYKI DLA. O kosmetykach na spotkaniu opowiedziała nam przesympatyczna, lecz zestresowana pierwszym występem Pani Ania. Odpowiadała na wszystkie pytania uczestniczek, aby dzięki temu jeszcze bardziej przybliżyć nam markę. Jak już wiecie jestem bardzo wyczulona na nowe marki, po tym jak dwie bardzo znane na całym świecie firmy doprowadziły moją skórę do tragedii. Gdy wygrałam, ucieszyłam się, jednak bardzo obawiałam się testowania, ponieważ każda firma stawia siebie w jak najlepszym świetle. Już na początku stwierdzam - firma ma ogromne prawo stwierdzać, że ma fenomenalne kosmetyki!
Firmę Kosmetyki Dla poznałam dopiero na spotkaniu.
                                          

Krótko o firmie: Dwie koleżanki Marta i Zofia postanowiły produkować kosmetyki i produkują bazując na świeżych naparach z ziół. Wyeliminowały w kosmetykach wodę zastępując właśnie tymi naparami, dzięki temu kosmetyki posiadają wysokie stężenie substancji aktywnych wpływających na skuteczność, co widać już po kilku dniach stosowania.

Po powrocie do domu od razu zaczęłam używać kremu na noc z serii Dar Piękna z naparem z jarzębiny. Na oczyszczoną skórę nakładałam niewielką ilość kremu, który bardzo szybko się wchłania. Dodatkowym jego atutem jest zapach. Nie jest to typowy perfumowany , jak każdy inny zapach, tylko ziołowy. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z ziołowym zapachem kremu. Dzięki temu wiem,  że na prawdę jest zrobiony z naturalnych składników. Po kilku dniach stosowania moja skóra stała się bardziej nawilżona i odżywiona. Dzięki temu zaczęłam mniej używać podkładu, który jak wiadomo niszczy skórę twarzy. Muszę się przyznać, że wieczorem jedynie zmywałam makijaż bojąc się używać nowych kosmetyków. Wstyd, tak wiem. Jednak jest to krem, który będę używać, ponieważ w moim przypadku znaleźć dobry kosmetyk graniczy z cudem, gdyż poprzednie kosmetyki zabrały mojej skórze witaminy, bardzo ją przy tym podrażniając.

Stosując krem dostarczamy skórze niezbędnych odżywczych składników - co zauważyłam, pobudza odnowę komórkową, spowalnia proces starzenia się skóry oraz pozostawia skórę gładką i nawilżoną.

UWAGA - Nie zawiera sztucznych barwników - jego kolor pochodzi od naturalnego naparu z jarzębiny.

Zawartość:
* Mleczko pszczele
* Świeży napar z jarzębiny
* Olej z czarnuszki
* D-Pantenol z witaminami A+E+C+F
Skuteczność kosmetyków zauważyć również można poprzez same najwyższe oceny na facebooku tej firmy. To o czymś świadczy. Brawo!

Dodatkowo otrzymała krem do rąk z naparu babki płesznika .
                   

 

  
 
 
 

  
 
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz