Menu

Mazurolandia - Mazurski Park Atrakcji

Mazurolandia - Mazurski Park Atrakcji. Ostatnio mieliśmy okazję całą rodziną zwiedzić to miejsce. Wybraliśmy się tam z okazji dnia dziecka. Park jest dość spory, tak więc na zwiedzenie potrzebowaliśmy 3 godzin.
Znajdziemy tam m.in :
* Park Miniatur - Wspaniałe Miniatury różnych budowli z Warmii i Mazur.  Znajdziemy tam.in Zamek w Malborku, czy Bazylikę w Św. Lipce.
* Stadiony w Miniaturze - mój mąż był dosłownie w raju. Jako piłkarz oraz fan piłki nożnej spędził tam sporo czasu przyglądając się szczegółom. Są to miniatury najpiękniejszych stadionów na świecie.
* Park Camp - baza namiotowa
* Park Militariów - Pozwala bliżej poznać czasy II wojny światowej na Mazurach. Zobaczymy tam. m.in: polowy szpital, samochody, motory itp.
* Strzelnica militarna - możliwość postrzelania do tarczy z broni nabitej kulkami oraz przymierzenie dawnych strojów
* Grodzisko Rycerskie - Spotkamy tam ludzi w dawnych strojach, do zobaczenia miecze, hełmy itp.
Możliwość strzelania z łuku do tarczy przy pomocy Pana, który dla nas okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem.
* Skansen Ludowy - dwa domki umeblowane w dawnym stylu
* Park Rozrywki - Jeżdżąca w kółko kolejka, dmuchana ściana wspinaczkowa, trampoliny, dmuchany tor przeszkódd, i jedna zjeżdżalnie. Park nas rozczarował, liczyliśmy na więcej rozrywek dla dzieci. Kuba praktycznie cały czas spędził na trzech dmuchanych zabawkach.

Park bardzo ciekawy i warty zobaczenia jednak jest to wyjazd na jeden raz, ponieważ na kolejne szkoda pieniędzy dla samych dmuchanych zabawek.

Byliśmy w czasie tygodnia z okazji dnia dziecka. Wiedzieliśmy, że ma być Pani animatorka. Również dlatego wybraliśmy się w tym tygodniu. Pytając obsługę o ową Panią nikt nie potrafił nam powiedzieć gdzie ona się znajduje i kiedy będą animacje. Na sam koniec, gdy postanowiliśmy już wychodzić natrafiliśmy na przemiłą Panią animator, która urzędowała w jednym domku. Pani namalowała Kubie malunek na buzi dała balona i niestety musieliśmy już iść. Animacje jakie zaproponowała to robienie kwiatków z bibuły itp. Liczyliśmy na animacje na powietrzu - pogoda była piękna, a rzeczy z bibuły i wyklejanki możemy zrobić w domu. Także tutaj ogromne rozczarowanie.

Cennik:
Bilet normalny 22zł
Bilet Ulgowy 20zł
Dziecko do lat 2 za darmo
Parking 5 zł

I tutaj znów rozczarowanie. Dziecko, które nie ma jeszcze 4 lat płaci 20zł. Parking również płatny, lecz inaczej się tam nie dojedzie. W sumie wydaliśmy 67 zł. W porównaniu do dużo większego Parku Dinozaurów w Łebie dziecko do 4 lat nie płaci, a parking jest darmowy. To jest jednak tylko nasze zdanie :) Odwiedzić warto.

Adres:
Parcz 7/1
11-400 Kętrzyn

                                                    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz