Menu

Łeba - Świat Dinozaurów i Zabawy

                                               

Dużo o tym miejscu słyszałam. Dużo dobrego zachwytu.
Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park  to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, nawet i tymi bardzo małymi, grup zorganizowanych oraz osób starszych. Cały park zrobiony jest w stylu epoki kredy, oraz kamienia łupanego, gdzie nawet budka z jedzeniem i lodami jest zrobiona na podobieństwo owych epok. Zwiedzanie rozpoczyna się po wyznaczonej trasie, która nam w szybszym tempie zajęła 1,5 h, a to dlatego, że przyjechaliśmy 3 godziny przed zamknięciem. Park jest to 20 hektarów zwiedzania z przygodami. Zwiedzania, które nie jest nudne, a pozwala dziecku z poznaniu prehistorii i dawnego życia.
Radość dziecka, radość moja, zachwyt i pełen dzień zabawy - to trzeba przeżyć. W tym parku nie jest zmarnowana żadna złotówka. Park jest po prostu wart swojej ceny i wart poświęconego naszego czasu.


Atrakcje bezpłatne:
* Dziesiątki Dinozaurów w skali 1:1. Idąc początkowo małymi szlakami w trzcinie słychać było głosy dinozaurów, co mnie przyprawiło o dreszczyk emocji. Odnosiłam wrażenie, że pojawią się prawdziwe, żywe dinozaury. Jednak figury wyglądają bardzo naturalnie. Docierało się do nich ścieżkami, poprzez różne kładki w otoczeniu trzciny i lasów. Przy każdej figurze są również informacje.
* Pole do Minigolfa
* Dino Kino
* Pojazdy Flinstonów. Jest to moja ulubiona bajka z dzieciństwa. Spróbowaliśmy się przejechać pojazdem Freda. Łatwe nie było, ale zabawa istny szał. To jest mega!
* Płukalnia Złota - niestety była nieczynna
* Tratwy wodne - bardzo żałuje, że nie spróbowaliśmy niestety z braku czasu. Niezwykła atrakcja dzięki, której można przepływać obok największych gadów, a dodatkowo się zrelaksować.
* Małpi Gaj - tor przeszkód
* Wioska Indiańska - Świat kowbojski, możliwość wejścia do prawdziwego tipi oraz spróbowaliśmy swoich sił w strzelaniu z wiatrówki i łuku.
* Mini Zoo - Spotkamy tam m.in daniele, muflony, konie, kozy oraz Kangura.
* PLAC ZABAW - Spędziliśmy tam najwięcej czasu. Istny raj dla każdego. Znajdziemy tam zamki ze zjeżdżalniami, torami przeszkód, samochodziki wodne, trampoliny, zjeżdżalnię dmuchaną oraz możliwość pobawienia się w archeologa i odkopania szkieletu dinozaura w piachu. Istny raz na 3 tysiącach metrów kwadratowych.

Atrakcje płatne:
* Zamek strachu - ze względu na Kubusia wiek nie byliśmy
* Bajkalandia - nie starczyło nam niestety czasu
* Kolejka Czerwonego Kapturka - niestety czekaliśmy, ale nie przyjechała
* Pożywienie dla zwierząt
* Kino 7D

Cennik:
Bilet normalny 40zł
Bilet ulgowy 30zł
Dzieci do lat 4 za darmo.
Parking bezpłatny  - rzadko , gdzie tak jest - ogromny plus

Dojazd:

Łeba Park. Park Dinozaurów
 
Kolonijna 24, 84-360 Nowęcin, Polska

    

  
                                  
   
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz