Menu

Majowe Spotkanie Blogerek Matka też Kobieta

                                     

16.05.2015 14 - 17 mój czas, czas Mamuśki, z Mamuśkami, kobietami zabieganymi, mającymi dzieci, prace i mnóstwo zajętego czasu. Czas zleciał niezmiernie szybko, ale potrzeba takich dni. Dni raz na jakiś czas bez dziecka i męża. Na babskie ploteczki :) Spotkanie odbyło się w Bajkolandzie w Giżycku. Cudownym miejscu dla dzieci.
Większość dziewczyn, blogerek już znałam, ale miło było mi poznać nowe. Dziewczyny jesteście przemile i fantastyczne.
Na początku miałyśmy spotkanie z Panią Kasia ze studia Bra. Pani Kasia jest brafiterka i ekspertka w swojej pracy. Bardzo dziękuje za pokaz jak i bardzo dobre dopasowanie biustonosza.


Przerwa na jedzonko oraz pokaz kulinarny Kingi z Latosiowego Domu. Była pyszna sałatka z sosem tysiąca wysp od Folwarku. Moim ulubionym stał się sos do pizzy. Na deser Kinka przyrządziła mniamniusne gofry od Dezal. Chrupiące, pyszne z owocami i bitą śmietaną.  Jednak furorę zrobił schabik przyrządzony w domowym szynkowarze firmy Tradismak.
Następnie malowałyśmy swoje własne torby od bagpack. To był czad! Pomagała i uczyła nas tego sprawczyni całego cudownego zamieszania jakim było spotkanie i jego organizatorka Agnieszka z rękodzieło moja pasja w wolnym czasie. Malowaniem toreb i końcowym poczęstunkiem zakończyliśmy spotkanie blogerek wraz z rozmową z Kasią  z Fit Giżycko na temat zdrowego trybu zycia. Specjalne farby do malowania otrzymałyśmy od Paleta-Art i Profil.sklep.
 O 18 zaczęło się spotkanie zoganizowane przez Agnieszke, Martę i Kingę. Spotkanie czyli cegiełka dla rodziny z Brzozowa była dla każdego, kto tylko chciał pomoc. Zaczynając od początku. Pewnej wielodzietnej, gdzie mama jest ciężko chora na raka rodzinie przed świętami wielkanocnymi spłonął dom. Każdego może spotkać taka tragedia. Dziewczyny postanowiły zamiast rozdać nam rzeczy na loteri stworzyć mała licytację dla tej rodziny. Bardzo ciekawe rzeczy można było zakupić za grosze, ponieważ licytacja odbywała sie  od 1 zl. Ogrom pracy jaki włożyły dziewczyny, aby zdobyć rzeczy było widać. Niestety zasmuciła wszystkich znieczulica oraz brak chęci pomocy. Oprocz nas 9 blogerek przyszły tylko dwie mamy aby kupić coś na licytacji. Szkoda, ale za to my dzielnie licytowałyśmy i zebrałyśmy prawie 800 zl. SUKCES. Sukces osłodził nam tort robiony przez Anię :)

Dziekuje wszystkim za milo spedzony czas :)
Partnerzy:Studio Bra  * * *   Fit Giżycko   * * *   Dezal * * * BagPack * * * Paleta Art  * * * Tradismak * * *  Profil.sklep * * *  Anna Waldeck: Tort * * * Kredens Marysi Kawa Herbata * * * Lesia Rękodzieło * * *   Latosiowy Dom * * *

Sponsorzy spotkania i cegiełki:
Luxure Parfumes ** Nikwax ** Eveline  ** KillyS - Piękno w Twoich rękach  ** Dabur  ** All in packaging ** Soraya ** Brześć ** Parapetuja ** Fabryka Poduszek Natalia Grafka ** Pole Zozole ** Bogumiła Agata Wąsowicz ** CzuCzu ** The Secret Soap Store ** Wydawnictwo Zakamarki ** Chocolissimo ** Folwark ** Lajkonik ** Pampers ** Always ** Wydawnictwo Nasza Księgarnia ** Bayer ** Bepanthen ** Hand Mejd Baj Ania B ** BOn Bon Buddies
nanobytespolska ** Magne Sowy ** Pulanna ** Spichlerz Rusiecki ** Studio kolor ** Kamila Korowajczyk ** odtwórczo ** Stylizacja Rzęs Giżycko Euphoria **  Mamulenkowo ** Anna Budzyńska ** The moments od life ** Medi.Spa Hotel St.Bruno


                                            

 
 

 


 
 
fot. Rękodzieło moja pasja w wolnym czasie

fot. Rękodzieło moja pasja w wolnym czasie


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz