Menu

Pierwsze Giżyckie Spotkanie Blogerów cz1

Posty związane ze spotkaniem będą dwa. Jeden o samym spotkaniu i drugi o sponsorach. Jako pierwszy będzie ten o samym spotkaniu.       24 Maja 2014r. odbyło się Pierwsze Giżyckie Spotkanie Blogerów, a raczej Blogerek J Spotkanie zorganizowały świetne dziewczyny, blogerki, a przede wszystkim mamy : Roksana Prusarczyk Dzwoneczkowy Raj Mamy oraz Natalia Bielak – Jarocka Mama Diabełka. Dziewczyny odwaliły kawał dobrej roboty, ponieważ samo spotkanie przeszło moje najśmielsze oczekiwania.
Spotkanie rozpoczęło się o 11 z lekkim opóźnieniem w Giżyckiej kawiarni Cafe Crema.
Na początek kawka / herbatka, później obiadek i deserek,więc z głodu dziewczyny umrzeć nam nie dały
J
Z tego co wiem prawie wszystkie uczestniczki mają dzieci, więc i one brały udział w spotkaniu. Jedyną osobą, która totalnie dała d*** była animatorka do naszych maluchów. Nie była to absolutnie wina organizatorek tylko tej Pani. Raczej byłam pewna, że Kuba nie wytrzyma tam trzech godzin bez zorganizowania czasu, ale…. Jestem dumna z mojego syna, jak i innych dzieci. Świetnie same pod naszym okiem nie pomocą co róż innego z rodziców zorganizowały sobie czas i zabawę. Nie nudziły się i to było najważniejsze, a my mogłyśmy spokojnie wziąć udział w rozmowach.
        Tematy spotkania idealnie wpadły w moje gusta. Na początku była rozmowa z pokazem z Panią Fotograf. Tematem było fotografowanie dzieci, czyli to co robię na co dzień.
Drugie spotkanie odbyło się z przemiłą Panią Instruktor z Fit Giżycko, która opowiedziała nam o zdrowym żywieniu, pokazywała ćwiczenia na dane partie ciała. Po prostu Mega!
       Na spotkaniu poznałam wiele świetnych dziewczyn. Idealnie się dogadywałyśmy i rozumiałyśmy. Atmosfera była rodzinna i na luzie, wręcz idealnie. Do domku wróciłam napełniona pozytywną energią.
Dziewczyny jeszcze raz wielkie dzięki i TOTAL SZACUN!


       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz