Menu

Kinder Party Olszyun - Integracja...

           

         


         Pomysł na Kinder Party miałam zupełnie inny, bardziej kameralny, a wyszło zupełnie przeciwnie. Nie jestem ani z zawodu, ani z doświadczenia organizatorem imprez, więc tym bardziej stało się to dla mnie wyzwaniem. Pomyślałam albo się uda, albo nie.
            Pierwsze Kinder Party odbyło się 26 Marca 2014r. w Sp. 33. Było pod hasłem integracja.
Mamy przyniosły wspaniałe smakołyki – więc brzuszki naszych pociech nie były puste J
Na imprezie towarzyszył totalny chaos
J
Śmiem twierdzić, że ten chaos był wspaniały, ponieważ stworzyły go dzieciaki – to one kierowały całą imprezą i  były w tym fenomenalne. Po pierwszej imprezie wyciągnęłam wnioski, – co było dobrze, co źle, aby kolejna pod pewnymi względami była jeszcze lepsza.
Robiłam wszystko, co w mojej mocy, aby uszczęśliwić Kube, jak i inne maluszki
J Jak wyszło? Nie mnie to oceniać, chodź mój syn był mega zadowolony. Wiele mam wyszło zachwyconych – i oto chodziło J

Następnego dnia moje dziecko spało prawie do 11 , gdzie zwykle wstaje przed 7 – więc to o czymś świadczy
J
              Początkowo miało to być spotkanie mam razem z dziećmi, abyśmy mogły poplotkować, a maluchy zaprzyjaźnić i wyszaleć. Mam zgłosiło się dużo, więc i impreza przestała być kameralna.
             A co było? Był tort ufundowany przez Złoty Klucz, profesjonalna muzyka dzięki ABC Organizacja Imprez, balony, nagrody ufundowane przez partnerów, Szampan, Fotografowie i Olsztyniak, a co najważniejsze – było mnóstwo dzieci.
            Ci, którym się podobało powrócili na kwietniowe Kinder Party z warsztatami Wielkanocnymi. Przychodzi ten komu się podobało i kto chce. Bardzo mi miło, że jest wielu zwolenników  Kinder Party – ze swojej strony bardzo Wam dziękuję
J

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz