Menu

Edukacja i Zabawa z Maluchem.

Zabawa z maluchem to fantastyczne wspólne spędzenie czasu. Jednak nam rodzicom zależy również na tym by prócz zabawy edukować nasze dzieci. Maluchy chłonął wiedzę jak nikt inny. Dlatego warto naszą zabawę wspomagać w fajny sposób produktami edukacyjnymi. Zobaczcie przegląd nowości dla maluchów, które prócz edukacji dadzą moc zabawy.
Kasia jest dzieckiem bardzo mądrym i samodzielnym. Jak na swój wiek potrafi już bardzo dużo. Ostatnio miałyśmy okazję testować nowości od Kapitan Nauka. Nowości dla maluchów, które nie są drogie, a stworzone z myślą właśnie o dzieciach.

1. Układanka dżungla
Przedział wiekowy 1-3 lata. Nauka zwierzątek to w zasadzie podstawy chyba w każdej rodzinie. My również od tego zaczynamy naszą zabawę. Układanka dżungla to kolorowe, bajeczne dwuelementowe puzzle, tak aby dziecko w tym wieku bez problemu mogło puzzle połączyć. Ćwiczenie koordynacji wzrokowo ruchowej, spostrzegawczości poprzez szukanie drugiej pary zwierzątka. Dodatkowo nasze dziecię może poznać zwierzątka jakie mieszkają w dżungli. Coś innego jak piesek i kotek to dobry pomysł na pokazanie dziecku czegoś więcej. :)

2. Układanka na łąceW porównaniu do układanki pokazanej wyżej ta jest nieco trudniejsza, bo 3-elementowa. Dzięki układance łąka dzieci mogą poznać nie tylko zwierzęta żyjące na łące, ale również i rośliny.

3. Memory OceanPomimo, że memory ocean jest dla dzieci powyżej 3 lat, to nam przypadł do gustu w szczególności. Piękna kolorystyka, bajkowa grafika oraz kształt kartoników bardzo zainteresowało moje dziecko. Pomimo, że nie jesteśmy w tym momencie w stanie bawić się jak w prawdziwe memory, to zainteresowanie zwierzętami podwodnego świata jest duże

4.Domino ZabawkiTen produkt w szczególności mi się spodobał. Przede wszystkim Kasia jest w wieku poznawczym. Domino zabawki zawiera dużo różnych obrazków, które możemy dziecku pokazywać, prócz oczywiście gry. Domino w tym przypadku to dwa warianty. Z jednej strony standardowa zabawa poprzez dopasowywanie obrazków, zaś drugi to przyporządkowywanie liczby piłeczek do cyfr. Wysoka jakość wykonania, no i na prawdę fantastyczne obrazki.33 komentarze:

  1. Puzzli już sporo mamy, co prawda ja narazie ukladam ale i tak fajna zabawa

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne pomysły! Sama trochę podkradnę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzieci uwielbiają układanki, sama miałam ich mnóstwo :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Świetne te układanki trzy elementowe!

    OdpowiedzUsuń
  5. Znakomite są te układanki. Edukacja przez zabawę :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Te puzzle mamy, bardzo się spodobały mojemu synkowi

    OdpowiedzUsuń
  7. Domino to fajna zabawa i nauka w jednym. Mamy już kilka kompletów :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Takie ukladanki bardzo lubię kupować dla synka. Natazie ja ukladam ale jeszcze trochę i mały też zacznie

    OdpowiedzUsuń
  9. Moje pociechy uwielbiają takie układanki, nic ich tak nie pochłania :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Właśnie tego typu układanki szukam dla synka. Musze porozglądać się trochę

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. bardzo się cieszę, że wpis chodź trochę Ci pomógł :)

      Usuń
  11. Moja Córka uwielbia takie układanki :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Ciekawe i odpowiednie dla moich dzieciaków :)

    OdpowiedzUsuń
  13. Fajne, bardzo kolorowe i przyciągające wzrok

    OdpowiedzUsuń
  14. PRzyjemne wizualnie i pomysłowe

    OdpowiedzUsuń
  15. fajne te zabawki, proste ale ładne i dobrze wykonane :) ja mam nieco starsze dzieci, więc raczej memory ich już nie zainteresuje choć nigdy nie wiadomo :D na razie korzystają z tego że mogą znowu wychodzić na zewnątrz i się bawić, mają swoje auta elektryczne dla dzieci i samochody zdalnie sterowane i to zajmuje ich czas :D

    OdpowiedzUsuń
  16. Mój dwulatek uwielbia tego typu układanki. Z jednymi nawet śpi, bo nie chce się z nimi rozstawać :)

    OdpowiedzUsuń