Menu

Świąteczna Sesja Pełna Magii!


Od czasu, gdy zostałam Mamą zatrzymywanie wspomnień na zdjęciach stało się moją pasją i w pewnym sensie obowiązkiem. Bo kto pokaże dzieciom jak wyglądały mając rok, czy dwa, kto pokaże dzieciom jakie były cudowne w dzieciństwie? My rodzice ! Dlatego sesja z różnych okazji od świąt po urodziny to dla mnie obowiązek. Chcę, aby miały pamiątkę w postaci zdjęć, które będą mogły za te naście lat pokazać swoim dzieciom :) Dlaczego dzielę się z Wami tak osobistymi dla mnie zdjęciami? Bo jestem z nich tak dumna i zadowolona, że nie umiem zachować ich tylko dla siebie :)


rodzinna sesja
W tym roku nie udało mi się zrobić sesji w domu, tak jak w zeszłym roku. W tym roku postanowiłam udać się na profesjonalną sesję w Olsztynie przy okazji Jarmarku Świątecznego. Fotografów z różnymi ciekawymi ofertami w Olsztynie nie brakuje. My jednak postanowiliśmy się wybrać do Marty czyli M&Photo. Dodam, że było to nasze pierwsze spotkanie, więc nie wiedziałam zupełnie czego się spodziewać. Marta powitała nas na Olsztyńskiej Starówce w przygotowanym studio z różnymi świątecznymi tłami i pysznymi piernikami na wejściu :). Marta bardzo ciepła, sympatyczna osoba, z ogromnym profesjonalizmem i dużym  podejściem do dzieci. To podejście to był w naszym przypadku klucz do udanej sesji, bo Kasia od rana nie chciała z nami współpracować, a ja bałam się, że nie będzie jej na ani jednym zdjęciu. Jak Kasia czegoś nie chce to tego nie zrobi, a w efekcie mamy krzyk. Nie wiem Marta jak to zrobiłaś, ale Kasi fotki są cudne :) Dlaczego również M&Photo w Olsztynie? Przede wszystkim cena. Niekiedy spotykamy się z cenami z kosmosu. U Marty cena idzie w parze z ilością i jakością, bo mamy sporą kolekcję zdjęć :)

Jak Wam się podobają zdjęcia? Zdjęcie z Kasią przy piersi jest wspaniałą pamiątką trwającej jeszcze drogi mlecznej. :)

karmienie piersią
            
fotograf olsztyn

sesja świąteczna

m&photo olsztyn

fotograf olsztyn

sesja dla dziecka

kobieta

jak zapakować prezenty

sesja dla rodziców

zgranyteam

święty mikołaj

sesja świąteczna

mama i syn

mąż i żona

brat i siostra

mama i tata sesja

matka karmiąca piersią

32 komentarze:

 1. Piękne zdjęcia! Bardzo klimatyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne zdjęcia, bardzo klimatyczne i pełne ciepła. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia z Kasią wyszły przecudnie i faktycznie chyba pani fotograf zrobiła dobrą robotę, a miła atmosfera sprawiła, że Kasia jak i cała twoja rodzina czuła się swobodnie. Myślę, że każdy powinien pomyśleć o takich rodzinnych sesjach i zatrzymywaniu chwil, bo przecież to właśnie buduje nasze więzi 😀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Fotograf jeszcze się uczy, chodź po tych zdjęciach bym tego nie powiedziała :)

   Usuń
 4. Jestem ogromną zwolenniczką uwieczniania rodzinnych chwil i zwykłych codzienności na zdjęciach. Lubię powspominać i przywoływać minione chwile. Zwłaszcza, że moja trzylatka kocha rodzinne opowieści. Bez zdjęć już dawno bym zapomniała co najmniej i połowie z nich.
  Taka sesja to super pamiątka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna sesja :) Miło Was zobaczyć w tak nastrojowym klimacie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne zdjęcia. :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie zdjęcia są wspaniałą pamiątką, uchwyconym obrazem magicznych chwil. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świętna rodzinna atmosfera. Takie pamiątki koniecznie do albumu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak się ma dziecko to człowiek tylko by robił i robił zdjęcia,
  a twoje są świetne :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepiękne zdjęcia! Super forma pamiątki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Widać że jesteście bardzo szczęśliwi, oby tak dalej. Wszystkiego dobrego na 2019 rok.

  OdpowiedzUsuń
 12. Prawdziwa świąteczna sesja:)

  OdpowiedzUsuń
 13. fajna, klimatyczna sesja :) fotografia noworodkowa i dziecięca stała się moją pasją też po narodzinach maluszków :)

  OdpowiedzUsuń
 14. 46 yr old Budget/Accounting Analyst I Alessandro Rewcastle, hailing from Kelowna enjoys watching movies like Conan the Barbarian and Calligraphy. Took a trip to Three Parallel Rivers of Yunnan Protected Areas and drives a Eldorado. indeks

  OdpowiedzUsuń