Menu

Aftershokz - słuchawki, w których nie tracisz kontaktu z dzieckiem


Każda mama wie ile pracy wymaga wychowanie dziecka. Mowa tu zarówno o jego pierwszych latach jak i czasach, gdy chodzi do szkoły, ale wciąż potrzebuje naszej opieki. Warto pamiętać, żeby mieć również trochę czasu dla siebie. Idealną formą relaksu jest słuchanie ulubionej muzyki. Jednak, gdy ma się małe dziecko lepiej nie tracić z nim kontaktu, więc słuchawki mogą nie być dobrym pomysłem, a głośniki łatwo obudzą naszą pociechę.

słuchawki bezprzewodowe
Pomocną rękę podaje firma Aftershokz. Są to słuchawki, które działają na zasadzie technologii przewodnictwa kostnego. Jak to działa? Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc słuchawki zakładamy na wysokości kości policzkowej i przekazują one dźwięk przez drgania, więc ucho jest całkowicie odkryte. Dzięki temu słyszymy idealnie muzykę i nie tracimy kontaktu z dzieckiem. Producent zadbał o wszelkie kwestie techniczne. Słuchawki działają na Bluetooth, więc nie trzeba martwić się kablami. Na pełnym naładowaniu będą grać aż 6 godzin. Obsługuje się je za pomocą przycisku wielofunkcyjnego, za pomocą którego można odbierać połączenia telefoniczne. W dodatku przez giętki i lekki pałąk są bardzo wygodne, a nie jest im straszny ani pot ani lekki deszcz. Aftershokzy świetnie sprawdza się również podczas treningu, gdyż podczas biegania czy jazdy rowerem będzie słychać zarówno muzykę jak i nadjeżdżające auta.

słuchawki do biegania

10 komentarzy:

 1. Bardzo fajne, co prawda muzyki ostatnio słucham głównie w samochodzie, ale to niezła inspiracja na świąteczny prezent.

  OdpowiedzUsuń
 2. ten gadżet wydaje się być super :) dwa w jednym, lubię takie rozwiązania

  OdpowiedzUsuń
 3. Co za oryginalny sposób przekazu dźwięku, technologia idzie szybko do przodu :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie w sam raz do biegania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. na hasło: ,,słuchawki dla aktywnych idealne do biegania" od razu rzucam się w szał zakupowy :D jeszcze nie znalazłam idealnych słuchawek do sportu, ale może te zdadzą egzamin :D

  OdpowiedzUsuń