Menu

Najlepsze i Wymarzone Zestawy Lego Dla Dzieci

Hejj!!

Pamiętasz swoje pierwsze klocki lego? Czy były to klocki przekazane od cioci, wujka,brata, czy siostry, czy klocki kupione specjalnie dla Ciebie? Są to chyba nie liczne produkty, którymi bawią się dzieci obu płci, i które chyba nigdy się nie znudzą. Dawniej jednak nie było tylu pięknych zestawów klocków jakie są dostępne dziś. Wiele z nich robi ogromne wrażenie na dorosłych do tego stopnia, że sami chętnie by się nimi pobawili. Zobaczcie najpiękniejsze serie, z których na pewno ucieszyłyby się Wasze Dzieci.


Kuba swoje pierwsze klocki lego dostał po mnie, które to ja dostałam po mojej mamie. Podejrzewam, że pudełko klocków, które przechodzi z pokolenia na pokolenie zadowoli jeszcze więcej dzieci w naszej rodzinie. Jednak patrząc na sklepowe półki słyszę od mojego syna częste prośby o nowe zestawy klocków. Zakupić obecnie możemy klocki z różnych kolekcji, powiązanych z bajkami oraz z podziałem na chłopców i dziewczynki. Szkoda, że paręnaście lat temu takiego wyboru nie było.
Zobaczcie przegląd najbardziej hitowych zestawów, które na pewno zadowoliłyby fanów Klocków Lego. Wszystkie pokazane zestawy oraz serie tu pokazane i nie tylko znajdziecie w sklepie Salon Klocków . Sklep oferuje całą gamę wyboru klocków dla małych i dużych budowniczych, które idealnie nadadzą się na prezent .:)

1. Seria Lego Angry Birds

"We wszystkich opakowaniach zestawów LEGO Angry Birds, znajdziesz swoje ulubione postacie z gry Angry Birds, którym już dziś będziesz mógł pomóc uratować jajka przed wrednymi świniami!"

2. Seria Lego City
"Chcesz zostać burmistrzem i głównodowodzącym swojego małego Lego City? Doskonale! Z pomocą przyjdzie Ci zestaw LEGO City, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do budowania pojazdów i odgrywania scenek z życia mieszkańców. Sprzątacze, lekarze, policjanci, strażacy i budowniczy to tylko część mieszkańców Twojego miasteczka. Jeśli wolisz mniej przyziemne czynności możesz zająć się lotami kosmicznymi czy badaniem wnętrze wulkanu. Wszystko to oferuje bowiem kolekcja LEGO City dostępna w naszym sklepie."

3. Seria Lego Creator
"Niezależnie od tego czy chcecie budować proste zwierzątka, nieskomplikowane pojazdy, czy całe miasta lub jeżdżące machiny – w tych zestawach absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród ciekawych serii znajdziesz również LEGO Creator 3 w 1 – te same klocki, trzy całkowicie różne projekty."
4. Seria Lego Duplo
"Właśnie w tych zestawach Twoje dziecko znajdzie wszystko to, czego potrzebują do szczęścia małe rączki – duże, poręczne i przede wszystkim kolorowe elementy, idealne do wielogodzinnej zabawy."

5. Seria Lego Elves
"Wejdź ze swoją córką w świat magii i niesamowitej przygody dzięki takim zestawom jak Kreatywny Warsztat Airy, Sekretne SPA Naidy czy Szkoła Smoków w Elvendale! Zobacz co kryje w sobie Zamek w Chmurach Skyry i nie zapomnij odwiedzić Gospodę pod Gwiazdami."
6. Seria Lego Friends
"Dzięki tym zestawom pozna kolorowe życie Stephanie, Sophie, Kate, Andrei i Olivii, których codzienne przygody z całą pewnością rozbudzą jej wyobraźnię. Wśród przygód czeka na nią rejs jachtem, Letni Domek na Plaży, Dzikie Wodospady, Zawody Jeździeckie a nawet wycieczka do Centrum handlowego w HeartLake!"

7. Seria Lego Ideals
"To będzie hit! LEGO Ideas to coś czego właśnie poszukujesz. Międzynarodowa platforma pomysłów pozwalająca się nimi dzielić i głosować na najlepsze projekty. Gdy idea zdobędzie ponad 10.000 głosów ma szansę by trafić do sklepów. W tej kategorii znajdziecie pomysły, które LEGO zdecydowało się zrealizować."8. Seria Lego Classic
"LEGO Classic to elementy, które pobudzą wyobraźnię Twojego malucha, wydobędą z niego wewnętrzne pokłady kreatywności i sprawią, że z każdą chwilą na dywanie czy stole powstawać będą coraz to nowe modele domków, pojazdów czy zwierzątek. LEGO Classic to niewyczerpane źródło rozrywki dla całej rodzin."

              
   


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz