Menu

Czy Ty Jesteś Dobrym Ojcem? Przeczytaj i Zobacz Czy Twoje Dziecko Jest z Ciebie Dumne

Hejj!!

Stereotyp zwykłej rodziny wygląda w zasadzie podobnie. Kobieta zajmuje się dziećmi, chodzi z nimi na plac zabaw, zajęcia dodatkowe, gra w gry w domu itp. Tata za to pracuje od świtu do nocy, a gdy wraca do domu jest tak zmęczony, że je kolacje, bierze prysznic i idzie spać.W weekendy zatem odpoczywa po ciężkim tygodniu pracy. Co się wtedy dzieje? Pewnego dnia jego dziecko daje mu zaproszenie na swój ślub. Wtedy dochodzi do niego świadomość, że nie zdążył nacieszyć się swoim małym dzieckiem, które właśnie zakłada swoją rodzinę, a czasu cofnąć się nie da.


Czy tak ma wyglądać życie dziecka, które o Tacie może powiedzieć tyle, że dużo pracuje?
Tata jest świadomy tego, że to on utrzymuje dom, i to dzięki niemu dziecko ma plecak do pierwszej klasy, kimono na dżudo, czy wyjazd na kolonie. To są rzeczy materialne, oczywiście jesteśmy Tacie za nie wdzięczni, że ciężko pracuje, aby jego dzieci miały wszystko co potrzebują i o czym marzą, jednak te rzeczy nie zastąpią spędzonego wspólnie czasu, który biegnie jak szalony.

Mój mąż biorąc ze mną ślub wziął na swoje barki również wychowanie swojego pasierba, czyli mojego syna. Oprócz zapewniania mu rzeczy materialnych daje mu to czego Kuba najbardziej potrzebuje - miłość i czas. Wracając po 10 godzinach pracy poświęca mu czas jak może.
Jednego dnia po prostu pogadają jak minął dzień, drugiego pobawią się w ulubioną farmę, a innego opowiada mu długie ulubione bajki przed snem. Jednak to tylko drobnostki, które pozwalają zachowywać wspólne chłopaków wspomnienia.
Jednak oprócz takich pierdół Marek spędza i pielęgnuje czas z Kubą wspólnym chodzeniem na treningi piłki nożnej, wyjazdy rowerowe, czy granie w play station z chipsami na kolacje (raz w miesiącu i tylko we dwoje). To są męskie chwile, które zostaną w ich pamięci na zawsze.
Ojcze! Pamiętaj jesteś wzorem dla swojego dziecka.  Oprócz pokazania dla swojego syna jak ciężko trzeba pracować na chleb i wakacje, pokaż jak fajnie może wyglądać wspólnie spędzony czas.
Idźcie do kina, na rower wodny, kręgle, podłubcie razem w garażu, przy aucie, po prostu BĄDŹ FAJNYM TATĄ !Jeżeli na prawdę chcesz być prawdziwym fajnym tatą oraz przyjacielem swojego dziecka koniecznie zarejestruj się do społeczności Tato.Net , aby za darmo otrzymać książkę "Wspólne odkrywanie świata". Lektura na pewno pomoże Ci być przyjacielem dziecka i wspaniałym Tatusiem.
W Europie organizowana jest inicjatywa inspirująca mężczyzn do świadomego i odpowiedzialnego przeżywania ojcostwa. Inicjatywa kierowana jest również do całych rodzin, aby budować silne relacje z obecnością Taty.
Tato.Net spełnia marzenia dzieci, które w obecnych czasach cierpią z braku obecności Taty w ich życiu poprzez brak czasu Taty dla dzieci. Działania organizacji wypływają z potrzeby odkrycia wizji ojcostwa na nowo. Aby pomóc mężczyznom, którzy chcieliby być obecni w życiu swojego dziecka cały czas organizowane są warsztaty dla ojców, serwis internetowy Tato.Net,materiały edukacyjne, szkolenia, seminaria i wiele innych.

Pomimo, że czytają mnie głównie kobiety, Mamy. Pokażcie ojcom swoim dzieci ten film.

Do inicjatywy przyłączyli się również znani ojcowie: Krzysztof Hołowczyc, Przemysław Babiarz, Michał Lorenc, Radosław Pazura, Marek Kamiński oraz Paweł Królikowski.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz