Menu

Pierwsze Spotkanie Ze Swoim Dzieckiem


10.07.2011 i 20.07.2017 to daty, w których po raz pierwszy poznałam swoje dzieci. Najpiękniejsze daty w moim życiu. Wiem, że każda z Was, która jest Mamą ma swoje najpiękniejsze daty, w których na świat przyszły Wasze dzieci. Pamiętacie jak wyglądało Wasze pierwsze spotkanie?


37 tydzień ciąży
Oba moje porody ze względów zdrowotnych odbyły się poprzez cesarskie cięcie. Pomimo iż metoda porodów była taka sama to bardzo się między sobą różniły.
Kubusia rodziłam 6 lat temu w Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie. Cesarka wtedy była nagła ze względu na mój zły stan zdrowia. Nigdy jednak nie zapomnę pierwszego krzyku Kuby.
Ze wzruszenia wyłam jak bóbr leżąc na stole operacyjnym. Ogromnym zawodem było nie pokazanie mi dziecka przez personel. Jedyne mogłam usłyszeć jego płacz. Nasze pierwsze spotkanie było około godzinę od porodu. Położna przyniosła mi mały kokon, w którym był mój mały synek. Szczęście, wzruszenie, radość. Najpiękniejsza chwila to jednak jego płacz na sali i mój pomimo iż go nie widziałam tylko słyszałam. 38 tydzień ciąży

Kasia urodziła się zaledwie 6 dni temu. Cesarka miała być planowana przez co miałam się stawić w szpitalu w wyznaczonym terminie. Do terminu jednak nie dotrwałam i do szpitala ze skurczami udaliśmy się szybciej. Lekarz jednak starał się jak najdłużej utrzymać ciążę i wyznaczył termin cesarki do którego udało mi się dotrwać. Odliczałam dni i godziny do spotkania z moją córeczką.
Przed samym zabiegiem miałam ogromnego stracha, jednak wieść o spotkaniu z małą Kasią niwelowała strach. Gdy usłyszałam na sali operacyjnej płacz małej u mnie wywołało to stan niedowierzania, że ja na prawdę mam córkę. Gdy jednak po wytarciu małej pokazano mi ją na chwilę ogarnął mnie mały płacz szczęścia. Nasze spotkanie było na sali jednak dopiero po paru godzinach, bo Kasia musiała spędzić kilka godzin w inkubatorku. Gdy jednak Pani Położna ją przyniosła i mogłam ją przytulić to poczułam, że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Dlaczego?
Bo mam wspaniałego Synka, Męża i Córeczkę. Jednym słowem mam cudowną rodzinę.


                    Teraz pora na konkurs !

Do wygrania 2 zestawy „Toys” marki Canpolbabies. Wspaniałe nagrody dla dwóch osób, o które warto powalczyć.butelki canpol babies

Zadanie konkursowe jest bardzo proste.
Napisz w komentarzu "Jak wspominasz pierwsze spotkanie ze swoim dzieckiem" ? ps. Jeżeli nie jesteś jeszcze Mamą możesz napisać o pierwszym spotkaniu np. siostrą lub jak chciałabyś aby wyglądało spotkanie w przyszłości ze swoim maleństwem.
Konkurs trwa 26.07.2017 - 9.08.2017.
Miło mi będzie jeżeli zostaniesz obserwatorem bloga :)
Każda osoba może wziąć udział tylko raz.
canpol babies

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz