Menu

10 i 11 Tydzień. Precz z rozstępami

Hejj!!

Witajcie Kochani. Czas ciąży leci, jak torpeda. Tak samo zmienia się moje ciało. Pomimo, iż w poprzedniej ciąży pierwsze zaokrąglenie ciała miałam dopiero w piątym miesiącu nosząc cały czas swoje ubrania to tutaj jest inaczej. Kilka par jeansów już poszło w odstawkę. Noszę coraz częściej wygodne i nie cisnące brzuszka leginsy oraz z racji iż jest zima grube rajstopy.
W tych tygodniach zaczęłam dbać również o swoją rozciągającą się skórę. Postanowiłam 2-3 razy dziennie stosować kosmetyki przeciw rozstępom specjalne dla kobiet w ciąży. Na początek wybrałam firmę Oillan, jestem bardzo zadowolona z kosmetyków dla dzieci tejże firmy także myślę, że z zakupu kosmetyku dla mnie też będę. Po pierwszej ciąży zostało mi kilka prawie nie widzialnych rozstępów na piersiach, teraz widzę, że rosnę w szerz szybciej, więc nie można dopuścić, aby nie było ich więcej.

                                            

Jak moje samopoczucie?
W zasadzie jest lepiej. Wymioty poranne ustały, jednak żołądkowy kac i ból żołądka nadal regularnie rano mi towarzyszy. Pomaga wypicie sporej wody jeszcze przed wstaniem z łóżka. Złapały mnie totalne zachcianki na kolorowe kanapki. Mnóstwo pomidora, szczypiorku :) mmm pychota!
Planowaliśmy na sylwestra wybrać się na jakiś fajny prawdziwy bal, jednak do końca nie wiedzieliśmy jak się będę czuła i postanowiliśmy ze znajomymi zarezerwować stolik w restauracji.
Trochę potańczyliśmy, trochę pojedliśmy i powiem Wam, że w małym gronie, ale było bardzo sympatycznie. :)
Niestety towarzyszy mi popołudniowe zmęczenie, nie, nie senność. Około 18 staje się już tak zmęczona, że resztę wieczoru spędziłabym na dobrej książce lub tv. Z Kubą pierwsze trzy miesiące przestałam, tutaj jedynie zmęczenie. Mam teraz więcej czasu już na odpoczynek, ponieważ od stycznia jestem już na zwolnieniu lekarskim. W końcu trzeba o siebie dbać. :)
AAAaaa zapomniałabym . Miałam już kolejne usg. Widziałam już maleńkie rączki i nóżki. Chłopcy są szczęśliwi, a Kuba oglądając zdjęcie stwierdził, że to raczej mały potworek. :)
Następne badanie już prenatalne.

Waga 52 kg
Obwód brzuszka 81 cm
            

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz