Menu

A Hoj! Przeżyj morską przygodę z prawdziwym Piratem na pokładzie. Hel

Zamiast jak zawsze zaczynać post Hejj!!
Tym razem zacznę:

A Hojj!!

W końcu tak witają się Ci, co na wodach spędzają bardzo dużo czasu :)
Mieszkając w Mikołajkach rejsy statkami, rowerkami i wszystkim co pływa mamy na co dzień.
Jednak będąc na Helu zauważyliśmy, a raczej usłyszeliśmy krzyczącego mężczyznę w Porcie Rybackim. Okazało się, iż  był to Pirat zapraszający na rejs jedyną już łodzią piracką całą z drewna.
Zapytałam Kubusia : chcesz? W zasadzie odpowiedź nie była potrzebna, bo zanim odpowiedział już byliśmy na pokładzie. Poczęstowaliśmy się gorącą kawą i herbatą dla każdego i ruszyliśmy w rejs.
Rejs trwał całe 60 minut! W tym czasie Pirat opowiadał ciekawe morskie historie dotyczące helu i tego co działo się kiedyś na morzu oraz na terenach przez które płynęliśmy. Jednak najwięcej czasu spędziliśmy z Kapitanem. Kapitan kutrem steruje za pomocą dżojstika, zaś znajduje się tam również prawdziwy ster dla małych kapitanów. Kuba nie wiedział, że tak na prawdę koło jest tylko dla dzieci, zaś jego przejęcie, że steruje było niesamowite. Captain Morgan oferuje szereg atrakcji - nie tylko sam rejs po helu. Wystarczy zapoznać się z ofertą. :) Zadowolenie dziecka, że sterował kutrem, no i poznał prawdziwego dobrego Pirata jest bezcenne. :)

Cennik:
- Dzieci za darmo
- Dorośli 25zł/osoba

Minusy:
- Brak pirackiego rumu dla gości ( oczywiście żart )


  
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz