Menu

Noc integracyjna w Przedszkolu z Rodzicami. HIT!!

Hejj!!

Przedszkole - w zasadzie drugi dzienny dom naszego dziecka. Oprócz wycieczek, przedstawień w naszym przedszkolu odbyła się noc integracyjna. Był to czas dla kadry, rodziców oraz dzieci.
Wieczorem rozpoczął się grill. Mała zrzutka na jedzenie, dodatkowo każda mama jakąś sałatkę, czy przekąskę przyniosła. Grillowaliśmy na przedszkolnym placu zabaw. Dzieciaki zabawę miały do prawie godziny 22:00!!!!!!! Zaś my mamy mogłyśmy na luzie pogadać, poplotkować, wymienić doświadczeniami i się pośmiać. :) Kurcze, no te babeczki są fantastyczne! Fajnie poznać mamy z tej innej luźnej strony niż tylko mijając odbierając i zaprowadzając dziecko do przedszkola. O 22 z powodu już zmroku zakończyliśmy grillowanie i zabawę na przedszkolnym placu zabaw.
Czy poszliśmy spać? ABSOLUTNIE!! Wzięliśmy dziecięcego psa z uchwytami i dzieci zabrały nas na ogromny Mikołajski plac zabaw. Ludzie patrzyli się na nas jak na totalnych kretynów i nie odpowiedzialnych rodziców. I co? I to było wspaniałe. Dzieci były pod opieką, nie musiały iść o standardowej godzinie spać i były zachwycone. Szczęśliwe dzieci jednym słowem.
Po - już można powiedzieć nocnej zabawie na placu zabaw my a jakże odpowiedzialni rodzice udaliśmy się już do przedszkola. Tam była jeszcze lepsza frajda. Rozkładanie materacy, śpiworów w sali przedszkolnej i już nocna toaleta. Wspólne mycie zębów, bieganie w piżamach oraz spanie w śpiworach obok siebie dały dzieciom tyle wrażeń, że nie mogły zasnąć. jednak po godzinie wszyscy już smacznie spali do rana. :) Kochani namówcie swoje Panie Dyrektor, nauczycielki na taką noc integracyjną. Niesamowite, przeżycia, frajda dla każdego. My prosimy częściej. :)
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz