Menu

Zlot Blogerek nad Mazurskim Jeziorem

                             

Piękny trochę chłodny, ale za to słoneczny dzień. Ania i Natalia planowały ten dzień kilka miesięcy. Po co angażowały w spotkanie tyle swojego czasu i energii? Odpowiedź jest prosta. Bo chciały abyśmy mogły wszystkie się spotkać i miło spędzić czas. Na spotkaniu były znajome mi dziewczyny, z którymi mimo sporego czasu na ploty nie nagadałam się. Jednak takie są dziewuchy :) Bardzo miło było mi również poznać nowe dziewczyny. Jesteście fantastyczne i cieszę się, że mogłam Was poznać. Spotkanie było na pełnym luzie, nie przepełnione wykładami z czasem na plotki. Gdzie?

W Gościńcu u Kalicha w Węgorzewie. Jako pierwsza swój czas miała Pani Agnieszka Wital Gabinet Masażu Leczniczego. Kosmetyki Naturalne i Zioła.  Pani Agnieszka zajmuje się tworzeniem kremów z produktów, które posiadamy w domu np.oleju i pokazała jak samodzielnie zrobić taki krem. Niestety na wykładzie Pani byłam tylko chwilę, jednak krem cytrynowy jaki otrzymałam jest niesamowity. Później Roksana zaprezentowała nam kosmetyki Plus dla skóry  , które mogłyśmy również na spotkaniu przetestować. Pyszny obiad, przekąski,  faworki  - czyli dziewczyny nie pozwoliły nam umrzeć z głodu. :) W trakcie Ania i Natalia rozdały nam mnóstwo przydatnych i pysznych prezentów od hojnych sponsorów. Na koniec przyszła do nas Pani Karolina z   Centrum Dietetycznego Naturhouse Ełk. Opowiedziała nam na temat diety, zdrowego odżywiania oraz na wszystkie nasze pytania. Sporo wiedzy o zdrowym odżywianiu. Na koniec był pyszny tort :)

   


Uczestniczki: Anibarpiomar, Blogująca mama dwójki, Matka bez tabu, Dzwoneczkowy Raj Mamy,Rudym Spojrzeniem na świat, Jej cały świat, Matka Prowincjonalna, Tuż przy uchu, Kiedy mama nie śpi,Panienka Anna, Mama i syn Zgrany Team i nataliajarocka


                    
Sponsorzy:
1. Bielenda http://bielenda.pl 2. Nanshy Polska http://nanshy.com/nanshy-polska/
3. Wydawnictwo Zielona Sowa http://www.zielonasowa.pl 4. Mama i ja http://wodadladziecka.pl
5. Miody Wileńskich http://miodywilenskich.pl 6. Dermaglin http://pl.dermaglin.pl
7. Jelly Belly http://www.jellybellyshop.pl 8. ePrezenty https://eprezenty.pl
9. Plus dla skóry http://plusdlaskory.pl 10. Eco Blik http://ecoblik.pl 11. Oillan http://www.oillan.pl
12. Always https://www.everydayme.pl/dzień/always 13. Zakamarki http://www.zakamarki.pl
14. Diagnosis http://www.diagnosis.pl 15. Sys http://www.firma-sys.pl 16. Bonduelle http://bonduelle.pl
17. Chocokiss http://www.chocokiss.eu 18. Pachnąca szafa http://pachnacaszafa.pl
19. Tovago http://www.tovago.pl 20. Pampers http://www.pampers.pl 21. Kerabione http://kerabione.pl
22. Primavika http://primavika.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz