Menu

Recenzja "Tajemnica Mapy" James Patterson + KONKURS

Od dłuższego czasu nie miałam okazji przeczytać nic innego prócz książek turystycznych potrzebnych do pracy magisterskiej.

Na Blogowym Szale Mam otrzymałam książkę, o której co nie co chciałabym Wam opowiedzieć.

Z Autorem Jamesem Pattersonem książkowo spotkałam się po raz pierwszy. Jest on amerykańskim autorem wielu thrillerów, jak i powieści kryminalnych, zdobywających tytuł bestselerów. Kilka jego powieści nawet sfilmowano.

"Tajemnica Mapy" jest kontynuacją książki "Łowcy Skarbów" opowiadającą o rodzinie o Rodzinie Kiddów mieszkających na ....statku. Narratorem powieści jest Tommy - syn Bicka i Beck oraz brat Burzy. Nie jest to typowo żyjąca rodzina. Opróćz mieszkania na statku, prowadzą dość nietypową edukację - domową. Dzieci dzięki swoim rodzicom mają niezłą szkołę życia, która jest po prostu ich życiem. Zajmują się poszukiwaniem skarbów, jednak pewnego dnia, gdy mama i tata znikają rodzeństwo musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom oraz odkryć tajemnicę starej mapy. Czytając drugą część jestem bardzo ciekawa pierwszej. Nie będę Wam tu jednak streszczać całej powieści, ponieważ nie chcę zdradzać treści :)

Jeżeli chcecie przeczytać książkę pełną przygód, mrożącą krew w żyłach, szalonych zwrotach akcji, tarapatach, to jest to książka po którą musicie sięgnąć. Historię oprócz treści opowiadają również ilustracje, których jest w książce bardzo dużo.

Tytuł: "Treasure Hunters Tajemnica Mapy"
Autor: James Patterson oraz Chris Grabenstein
Ilustrowała: Juliana Neufeld
Tłumaczenie: Dorota Malina
Wydawnictwo: znak emotion, Kraków 2015


Już teraz możecie zdobyć książkę. Napisze w komentarzu na blogu krótko dlaczego ma trafić właśnie do Ciebie. Wystarczy jedno zdanie. Zwycięzcę wybiorę 31 Listopada grudnia :)


   
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz