Menu

Dzień tylko dla mamy z mamami

To była sobota. Sobota, którą spędziłam bez dziecka i męża. Taka typowo babska, mamusiowa i ze świetnymi blogerkami. Śmignęłam moją toyotową córką do Węgorzewa na spotkanie blogerek organizowane przez Mazurskie Spotkania Blogerów czyli Anię , Roksanę oraz Natalkę.  Spotkałyśmy się w Gościńcu u Kalicha na wspólnym gotowaniu.

Na początku przedstawiłyśmy swoje blogi i przystąpiłyśmy do pokazu i warsztatów Thermomixa.
Ten sprzęt kuchenny jest marzeniem wielu kobiet, to marzenie zapewne w wysokiej mierze przez cenę sprzętu. Ta maszyna zrobi wszystko. Zmieli ziarna, w kilka sekund zrobi domowe masło, ciasto na bułeczki. Na spotkaniu zrobiłyśmy w około 10 sekund surówkę oraz zupkę z ogórka i prawdziwy sok z pomarańczy. Rewelka.
                                                                 

                                 

                                 

Następnie udałyśmy się do kuchni wraz z Panią właścicielką  uczestniczyłyśmy w warsztatach kuchennych. Przy pięknie zastawionym stole najadłyśmy się do syta. Próbowałyśmy m.in
Kurczaczka z cebulką zawiniętego w ciasto francuskie z sosem porowym, zupkę z brokułów oraz roladki z kurczaka z jabłkami i żurawiną.  Na sam koniec uraczyłyśmy się naleśnikami z miodem.
Na pewno spróbuję przyrządzić owe pyszności w domu. W trakcie spotkania piłyśmy wina bezalkoholowe idealne dla kierowców i kobiet w stanie błogosławionym.
 

                        

                                      

                                  
                                       

W trakcie jak zwykle pogaduchy i śmiechy oraz rozdawanie prezentów. Za to na koniec Ania zaprezentowała nam przyrząd do robienia gazowanych napojów w domku.

    


Całe spotkanie w doborowym towarzystwie minęło za szybko. Dziękuję organizatorkom, że mogłam  w nim uczestniczyć :)
         


Sponsorzy SpotkaniaMłyn Wodny, Miody Wileńskich, Tradismak, Wydawnictwo Znak, Zmiany Zmiany, Wedel, Bezalkoholowe.com, Nazdwyczajki, Helion, Bezgluten, A'dal - bert, York, bonduelle, SodStream, Ziarenkowo, Majonez Kętrzyński, Plast- Team, Sepius, Soti, Biofix, Quicker, sery łomnickie

Patroni Medialni:
happytv, Łowcy Trendów


Uczestniczki Spotkania:
Natalia Roksana Ania Agnieszka Marta Kinga Ilona Sylwia
 


 
                                       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz