Menu

Ciekawe Książeczki

 
 
Chciałabym Wam przedstawić kilka naszych nowości książeczkowych.

1.  Najpiękniejsze bajki o krasnoludkach

Jest to zbiór różnych baśni o krasnoludkach. Tych bardziej i mniej znanych. Książka zawiera m.in:
bajkę "Krasnoludek", "O krasnoludkach i sierotce Marysi" oraz " Na jagody". Książka zawiera aż 240 stron. Każda strona jest pięknie ilustrowana, tekst napisany jest dużą i grubą czcionką, którą bez problemu przeczytają dzieci umiejące czytać.
Wydawnistwo: Daminos bajki
 

2. Bolek i Lolek Genialni Detektywi

Książka swoją premierę ma 23 października 2014r. Znani wszystkim Bolek i Lolek mają pełne ręce roboty, ponieważ założyli biuro śledcze. Swoich klientów zdobyli dzięki bardzo dobrej reklamie. Swoją firmę ogłosili na płocie przed sklepem. Najciekawsza przygoda zaczyna się w momencie, gdy Bolek i Lolek znajdują mapę skarbu. Śladem ich wyrusza bardzo przebiegły Zbigniew Zbrodzień.
Autor: Marcin Wicha
                                             3. Emilka Piórko i Tajemnicze Lustro

Książka opowiada o dziesięciolatce, która odkryła, że w dzieciństwie adoptowała ją rodzina wróżek. W szkole dokucza Emilce złośliwa koleżanka Zaś jedna wróżka prosi ją o pomoc w znalezieniu drzwi do magicznego świata.
Autor: Holly Webb
Wydawnictwo: Znak Emotion


 
4. Mikrulki

Opowiada o wędrówce minia - turowych stworków. Wędrujących przez pokój. Pokój ten stał się miejscem niesamowitych przygód. Bohaterom przygląda się chodzący po suficie tajemniczy Ludzik. Książeczka idealna dla przedszkolaków oraz dzieci wczesnoszkolnych.
Autorka: Asia Olejarczyk
                                                      

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz