Menu

Prezentownik dla Malucha. NR 2 TO HIT !

 Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Jest to czas bardzo religijny, ale oczywiście dla dzieci jest to czas najbardziej wyczekiwany w roku. W sumie do najbardziej wyczekiwanego czasu można dołączyć jeszcze urodziny. Nie wiem jak u Was, ale u nas to właśnie na święta dzieci dostają największe i najbardziej wartościowe prezenty.

Czy łatwo jest kupić prezent dla dziecka ? I tak i nie .... Głównie podchodząc do tematu prezentów, chcemy by były one unikatowe, edukacyjne, rozwojowe, praktyczne i takie, które za kilka miesięcy nie pójdą w kąt. Głównie w przypadku maluchów zabawki są w ich posiadaniu najkrócej, ponieważ dzieci bardzo szybko rosną. Pamiętam, jak kupiłam Kasi pierwsze puzzle. W ciągu miesiąca nauczyła się je tak szybko układać, że dłuższe trzymanie ich nie miało sensu i oddałam je dla innego dziecka.

prezenty dla dziecka

Dlatego kupując zabawki dla dzieci, w szczególności, jak były małe patrzyłam na to, by były one troszkę na dłużej. Chciałam, by były bardziej uniwersalne. Tak też jest do tej pory z kilkoma zabawkami marki Edu i Natalia Collection. Taką zabawką jest np Jeżyk Julek i Lalka chodząca. Kasia dostała te zabawki, mając 2 lata, a teraz ma 4. Zabawki nadal są w użyciu i szybko na pewno się z nimi nie pożegnamy. :)
Zapraszam na mały, krótki, treściwy i konkretny prezentownik dla chłopca i dziewczynki.

prezent od mikołaja


Które z dzieci, maluchów nie lubi pilotów. Mowa o tych prawdziwych. Przełączanie guziczków, gdy rodzice nie widzą. Które z dzieci tak nie lubi psocić. Dzieci lubią to, co zakazane i to, czym mogą napsocić. Przed moimi dziećmi musiała chować wszystkie piloty. 
Z pomocą dla rodzica, a radością dla dziecka marka Edu stworzyła edukacyjny pilot tv. Totalne odzwierciedlenie prawdziwego pilota, z tą różnicą, że dziecięcy ma dużo lepsze i fajniejsze funkcje. :)
UWAGA ! KU UCIESZE RODZICÓW - PILOCIK NIE ZMIENIA KANAŁÓW ;P . 
Co ,nie co o pilocie:
* Jest kierowany dla dzieci od 18 miesiąca
* Rozwija zdolności manualne oraz przyczynowo - skutkowe. Co się stanie, jak naciśnie guziczek.
* Piosenki i wierszyki zachęcają dziecko do zabawy
* Podświetlane elementy przyciągają wzrok i wzbudzają ciekawość
* Numeryczne klawisze uczą cyferek
* Przyciski ze strzałkami  opowiadają o kierunkach w prawo/ lewo /góra/ dół
* Pilocik występuje w dwóch wersjach 
* Pilot posiada również dwa tryby zabawy

edukacyjny pilot

zabawka edukacyjna


Kasia posiada dwie interaktywne maskotki od marki Edu. Jest to jeżyk Julek i miś Eduś. Do tej por są to jej ulubieni przyjaciele. Do tego grona zaliczyć można Lewka Leosia. Jest on interaktywnym zwierzakiem, który od początku stanie się przyjacielem dziecka. Jest to zabawka, która szybko się nie znudzi i może bawić się z dzieckiem dobrych kilka lat. Kasia do tej pory słucha opowieści piosenek i co wieczór zasypia ze swoimi interaktywnymi przyjaciółmi. Lew Leos od razu nawiąże więź z Twoim dzieckiem dzięki swoim fantastycznym funkcjom:
* Funkcje Leosia łączą zabawę z edukacją
* Może towarzyszyć dzieciom już od pierwszych miesięcy życia
* Dzięki naciskom guziczków dziecko ćwiczy małą motorykę
* Rozbudowana baza wierszyków i piosenek o zwierzątkach, liczbach, kolorach i dźwiękach
* Rozwija wyobraźnie i ciekawość dzięki wbudowanym zagadkom
* Leos zawiera bardzo bogatą zawartość edukacyjną
* Oczywiście to bardzo milusi pluszak !!
* Występuje w dwóch wzorach kolorystycznych

zabawka edukacyjna

zabawka interaktywna


Kostka edukacyjna to w skrócie bogaty, edukacyjny i ciekawy sześcian dla maluszka.  Jest to zupełna nowość od marki Edu. W porównaniu. z innymi podobnymi produktami, kostka edu posiada bardzo fajne, innowacyjne i ciekawe funkcje, które na długo zabawią maluszka. Kostka ma za zadanie dać dziecku ogrom zabawy, ale i rozwoju edukacyjnego, bo łączenie zabawy i edukacji to priorytet dla rodzica. Zabawka posiada szereg takich funkcji jak:
* Każdy bok zabawki zapewnia dziecku szereg zabaw stymulujących mózg dźwiękami, kolorami i światłami.
* Myślenie logiczne dziecko ćwiczy dzięki sorterowi i  labiryntowi magnetycznemu.
* Ruchome elementy ćwiczą małą motorykę dziecka.
* Rozwój sensoryki wspierają koraliki przesuwane na ścieżce, które mają różne kolory.
* Co to byłaby za zabawka bez dźwięków. :) Kostka posiada wbudowane pianinko, które posiada aż trzy tryby zabawy takie jak: klasyczne pianinko, odgłosy zwierząt i proste melodie.
* Wielofunkcyjność  zapewnia fantastyczną zabawę, naukę i rozwój. Nie zajmuje dużo miejsca i idealnie nada się na zabawkę w podróży np. samochodzie i wakacjach.

edukacyjna kostka

sorter dla dziecka

Mam nadzieję, że przedstawiony mini prezentowik dla malucha pomoże Wam w wyborze dobrych, edukacyjnych i cenowo godnych zabawek dla dziecka. Bo to nie ilość wydanych pieniędzy daje dzieciom ogrom zabawek. W tym poście macie wszystko, co potrzeba, bez wydawania fortuny.
Marka Edu, to marka, która od lat wpisała się jako lider zabawek dla dzieci. :)

zabawki dla dwulatka

zabawka na roczek

zabawki edukacyjne

zabawki dla 3 latka

magnetyczny labirynt

pianinko dla dziecka

zabawki pod choinkę

lew leoś

edukacyjny pilot

top prezenty dla dziecka

2 komentarze:

  1. Świetne zestawienie. Warto pamiętać że zabawki muszą być przede wszystkim bezpieczne dla dziecka, zachęcać do zabawy i rozwijać jego rozwój. Kwietnym przykładem będą suche baseny z kuleczkami. Dziecko jest zachwycone.

    OdpowiedzUsuń
  2. Twój artykuł jest dobrze napisany i pouczający. To dobry pomysł, aby pomyśleć o okazji dawania prezentów. Boże Narodzenie to bardzo szczególny czas dla ludzi i powinieneś sprawić, aby był on niezapomniany dla dzieci.

    OdpowiedzUsuń