Menu

Prezent na Dzień Ojca

Dzień Taty zbliża się wielkimi krokami. Masz już gotowy prezent na dzień Ojca ? Prezent, ponieważ tym razem nie mam na myśli maluchów, lecz starsze potomstwo. Laurki od Maluchów cieszą najbardziej, jednak mając swoje lata przychodzi czas na prezenty "kupne". Zrób zatem swojemu Tacie prezent, który w honorowym miejscu będzie stał przez lata.


mapka na kapsle od piwa

Jak wiemy Mężczyźni to smakosze piwa. Nie mówię, że wszyscy i nie mówię tu o piciu co wieczór. Mówię tu o smakowaniu różnego rodzaju browaru z różnych części Polski, świata. Mowa jest o piwach regionalnych, gdzie w innym regionie tworzy się je z innymi dodatkami i na inne sposoby. Wielu mężczyzn jako prezent również z podróży przywozi dla posmakowania butelkę regionalnego piwa do domu. Również będąc na wakacjach np. na Mazurach koniecznością spróbowania jest regionalna sielawa, jak i również piwo. Nie sposób jest jednak zapamiętać wszystkich regionalnych trunków jakie wypiło się w danym rejonie naszego kraju, czy świata. Niekiedy mężczyźni potrafią na pamiątkę zbierać naklejki z butelek, czy same butelki. Zdarza się również, sytuacja w której nie potrafi przypomnieć sobie, jakie to pyszne piwo pił w zeszłe wakacje na Mazurach.

prezent dla taty koneser piwa

Mój Mąż za alkoholem nie przepada. Tak samo jak ja. Bardzo mnie to cieszy. :) Jednak lubi spróbować piwa produkowanego w danym regionie. Jedno smakowe, jedno ciemne, inne zaś niepasteryzowane.
W swojej szafce miał kubek, do którego chował kapsle na pamiątkę, jako kolekcja.
Szkoda mi było tego, że są one tylko w kubku i postanowiłam poszukać w internecie czegoś specjalnego na nie.  W sklepie Mapka Zdrapka znalazłam fantastyczną Mapkę na kapsle.
Mapa to idealny prezent na dzień ojca .

                             mapa polska piwo regionalne

Drewniana Mapa Piwosza to idealny prezent na dzień ojca dla konesera złotych trunków.
Wykonana jest z lakierowanej drewnianej sklejki i pomieści aż 96 kapsli. Będzie na pewno również bardzo ciekawym dodatkiem wyposażenia zamieniając zwykły obraz na pomysłowe wnętrze.
Mapa jest  w rozmiarze 50x50

ełk, łomża, braniewo piwo regionalne

Jeżeli jednak nasz mężczyzna nie podróżuje, ale lubi smakować regionalne piwa dostępne we wszystkich sklepach to idealnie sprawdzi się Butelka Piwosza. Butelka ma aż 60 cm wysokości i pomieści 46 kapsli.
Będą to idealne prezenty na nadchodzący Dzień Taty, jednak tak na prawdę sprawdzą się na każdą okazję :)
Zobacz również niebanalny, idealny prezent dla Mamy, Babci, Teściowej, czy Siostry.

butelka na kapsle

prezent na dzień ojca

mapa piwosza prezent dla taty


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz