Menu

Słuchaj, Śpiewaj , Baw sie i Ucz z Kapitanem Nauką

Hejj!!

Gratuluje Pani Monice Domańskiej i Katarzynie Brulińskiej wygranej wybranych produktów od Kapitana Nauki. Niech Wam się tak dobrze korzysta z tych produktów jak nam.

Tym razem chciałabym Wam pokazać kolejne produkty, które testowaliśmy. Po produktach dla Kasi, czyli tych Bobasowych pod lupę wzięliśmy te dla starszaków.Uwielbiam rzeczy do nauki języka angielskiego dla dzieci (chodź dla mnie też jeszcze się przydają). Poznajcie Angielski dla Dzieci. Piosenki. Śliczna "książka" w twardej oprawie z płytą CD.
Dzieci bardzo uwielbiają uczyć się poprzez słuchanie i śpiewanie. Jest to również bardzo fajna zabawa. Książka zawiera 15 bardzo łatwych angielskich piosenek. Piosenki na płycie służyć mogą również jako osłuchiwanie się poprzez zabawy dziecka zabawkami. Słowa angielskie same wpadają w ucho. Jeżeli zaś mamy ochotę z dzieckiem wspólnie pośpiewać, to każda piosenka zawiera tekst po angielsku i przetłumaczony po polsku. Dla osób umiejących grać na pianinie każda piosenka zawiera NUTY! Fantastyczne również na lekcje muzyki :)
Piosenki na płycie nagrane są przez 8 letnią Brytyjkę. Dziecięcy głos zachęca dzieci do śpiewania, ponieważ na płycie jest karaoke do wszystkich piosenek :)

Trening umysłu, zabawa, spostrzegawczość. Tym razem poznajcie Zabawy Logiczne 6-9 lat..
Nieduże opakowanie,a w nim książeczka z dwustronnymi kartami. Dzieci uwielbiają zagadki obrazkowe. Szukanie par, znajdywanie brakującej kredki itp.  Produkt fantastyczny na wspólne spędzanie czasu, fajny w podróży, jak i również może być używany bez rodzica. Dziecko może samo korzystać, ponieważ na odwrocie danej karty są odpowiedzi. Produkt zawiera aż 97 ZAGADEK! "Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 6-9 lat przez psychologów dziecięcych specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju małych dzieci."

Tak ciekawe propozycje mogą być idealnym prezentem na nadchodzące święta.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz