Menu

Małe, Tanie i Estetyczne Podziękowania Dla Gości Na Każdą Okazję Diy

Hejj!!

Urodziny Kuby są w lipcu, jednak z racji mojej zagrożonej ciąży i miejsca w jakim odbędą się urodziny musieliśmy zrobić je nieco wcześniej. W tym roku nie robię mnóstwa dekoracji Diy.
Jednak nie będzie "goło". Sporo dekoracji zostało mi z poprzednich urodzin. :)
Nie obejdzie się jednak bez kolorowej zastawy, babeczek, słodkości i balonów modelinowych.
Na urodzinach pojawi się ponad 15 dzieci. Pomyśleliśmy, że warto im również podziękować za przybycie. Wspólnie z Kubusiem wymyśliliśmy małe i tanie podarunki na koniec zabawy.
Każde dziecko otrzyma mini paczuszkę ze słodyczami i pamiątkową karteczką. Dzieciom sprawi to na pewno mnóstwo frajdy, pomimo iż znajdą tam 5 cukiereczków. Warto dziękować gościom za przybycie.
Jaki był koszt 20 prezencików?


Na początek to co potrzebowałam:
* Małe torebeczki prezentowe kosztowały 1,5 zł za sztukę, jednak wybrałam organzę z kwiaciarni za 10 zł, która okazała się dużo tańsza.
* Wstążeczka do związania organzy około 3-5 zł, ja takową miałam w domu
* Karteczka z napisem - ja użyłam kolorowego papieru technicznego, który również miałam w domu. Koszt zakupu to około 2-3 zł.
* Słodycze. Cena zależy od tego, co znajdzie się w prezenciku. Ja postawiłam na gumy mamby, oraz owocowe cukierki. Koszt to około 5 - 6 zł.
Cały koszt wyniósłby około 25 zł.

Czas jaki poświęciłam na zrobienie prezencików to około 1 godziny. Nadają się one również jako podziękowania dla gości urodzinowych, jak i weselnych. Wszystko wedle uznania :) <3 br="">
Zajrzyjcie również na portal Kobiece Porady, na którym znajdziecie mnóstwo ciekawych przepisów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz