Menu

Dekoracje Urodzinowe Dla Dziecka Diy


Jak widzicie każda ważna "impreza" w naszym domu niesie za sobą mnóstwo dekoracji.

Jestem fanką drobnych bibelotów i najmniejszych dekoracji, które tylko podkreślą charakter danej imprezy. W tym roku Kuba obchodził swoje już 6-te urodzinki. Jak wiecie w zagrożonej ciąży nie porywałam się na robienie tony dekoracji, jednak było ich mnóstwo z poprzednich lat.
Było bardzo kolorowo, urodzinowo tak jak Kuba sobie wymarzył.


 urodziny w sali zabaw

przekąski dla dzieci

Jakie mieliśmy dekoracje Diy?

1. Piki do babeczek -  wielorazowe.


Wystarczy wydrukować wybrany obrazek, oczywiście wcześniej go zmniejszyć do wymaganego rozmiaru. Ważne, aby po zmniejszeniu nie był niewyraźny. Lepiej wtedy zmniejszać dość duży obrazek. Wycinamy wzór jaki nam się podoba. Czy to będzie kółko, czy kwadrat zależy od Was.
My drukowaliśmy na twardym technicznym papierze, zaś można również na błyszczącym. Z tyłu taśmą klejącą przyczepiamy wykałaczkę. Piki sto lat i Kuba przydadzą się na kolejne urodzinki :)

piki do babeczek psi patrol

piki do babeczekjak zrobić piki do babeczek

2. Słomki z "numerem" urodzin.

Dekoracja bardzo prosta i fajna. Przypomina wszystkim ile lat kończy solenizant. Wystarczy namalować na twardym technicznym papierze lub wydrukować numerki i przykleić do słomki.
Ja przyklejałam na super glu, ponieważ zwykły klej nie bardzo trzymał.

słomki urodzinowe diy

słomki diysłomki urodzinowe

3. "Obudowy" dekoracyjne do babeczek.
To jest najtrudniejsza dekoracja. Musicie wiedzieć jak duże będą babeczki. Tutaj jest najwięcej wycinania i mierzenia, aby dekoracja pasowała. Nasza akurat została zamówiona w zeszłym roku, ale na chrzciny będziemy robić własną. :)

dekoracje psi patrol

4. Podziękowania dla gości Diy.

Drobne, tanie i eleganckie podziękowania, o których przeczytacie Tutaj.

  podziękowania dla gości diy

 podziękowania dla gości

Jeszcze kilka zdjęć :)

 urodziny psi patrol

urodzinki z psim patrolem

dekoracje samoloty i psi patrol

przekąski urodzinowe

1 komentarz:

  1. Świetne propozycje, ozdoby prezentują się naprawdę bajkowo. Uważam, że podczas urządzania sali urodzinowej warto również sięgnąć po oryginalne balony z helem w kształcie cyfr, za pomocą których można symbolicznie upamiętnić ważne daty i wiek solenizanta.

    OdpowiedzUsuń