Menu

Dekoracje Urodzinowe Diy. Tanie, Ładne i Ciekawe.

Hejj!!

Jak widzicie każda ważna "impreza" w naszym domu niesie za sobą mnóstwo dekoracji.
Jestem fanką drobnych bibelotów i najmniejszych dekoracji, które tylko podkreślą charakter danej imprezy. W tym roku Kuba obchodził swoje już 6-te urodzinki. Jak wiecie w zagrożonej ciąży nie porywałam się na robienie tony dekoracji, jednak było ich mnóstwo z poprzednich lat.
Było bardzo kolorowo, urodzinowo tak jak Kuba sobie wymarzył.

 Jakie mieliśmy dekoracje Diy?

1. Piki do babeczek -  wielorazowe.


Wystarczy wydrukować wybrany obrazek, oczywiście wcześniej go zmniejszyć do wymaganego rozmiaru. Ważne, aby po zmniejszeniu nie był niewyraźny. Lepiej wtedy zmniejszać dość duży obrazek. Wycinamy wzór jaki nam się podoba. Czy to będzie kółko, czy kwadrat zależy od Was.
My drukowaliśmy na twardym technicznym papierze, zaś można również na błyszczącym. Z tyłu taśmą klejącą przyczepiamy wykałaczkę. Piki sto lat i Kuba przydadzą się na kolejne urodzinki :)

2. Słomki z "numerem" urodzin.

Dekoracja bardzo prosta i fajna. Przypomina wszystkim ile lat kończy solenizant. Wystarczy namalować na twardym technicznym papierze lub wydrukować numerki i przykleić do słomki.
Ja przyklejałam na super glu, ponieważ zwykły klej nie bardzo trzymał.

3. "Obudowy" dekoracyjne do babeczek.
To jest najtrudniejsza dekoracja. Musicie wiedzieć jak duże będą babeczki. Tutaj jest najwięcej wycinania i mierzenia, aby dekoracja pasowała. Nasza akurat została zamówiona w zeszłym roku, ale na chrzciny będziemy robić własną. :)4. Podziękowania dla gości Diy.

Drobne, tanie i eleganckie podziękowania, o których przeczytacie Tutaj.

 

 

Jeszcze kilka zdjęć :)

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz