Menu

Park Ruchomych Dinozaurów w Malborku. O mały włos nie wylądowałam na Pogotowiu.


Hejj!!

Tak, o mało co po wizycie nie wylądowałam na pogotowiu.! Dlaczego? Przeczytajcie.
Tak jak wiecie uwielbiamy jeździć do parków rozrywki o różnej tematyce.
Tym razem pojechaliśmy niezbyt daleko od domu, bo do Malborka do Parku Ruchomych Dinozaurów.
Tam spędziliśmy szalone 5 godzin. Na temat parku słyszałam na prawdę różne opinie, jednak dla nas najważniejsza jest opinia po naszej wizycie.
Wchodząc do parku od samego początku witają nas dinozaury, na których dzieci mogą "się przejechać".  Jadąc z pięciolatkiem oglądając dinozaury i SMOKI!, które są interaktywne z dźwiękami jest idealnym spędzeniem choćby wolnej niedzieli. Eksponatów nie jest za dużo, na spokojnie możemy wszystkie obejrzeć, zrobić zdjęcie. Po poznaniu wszystkich smoków i dinozaurów przyszedł czas zabawy. Uraczymy dzieci tam aż dwoma miejscami zabawy! Pierwszym jest ogromny plac zabaw. Nie no ful wypas! Drugim miejscem już niestety płatnym - zaś nie dużo jest wesołe miasteczko. Możemy przejechać się z dziećmi w pszczółkach i przepłynąć po wodzie w łabędziu i nakarmić Nemo. Dodatkowo w bilecie wstępu zawarte jest też wejście do parku linowego. Jak wiecie uwielbiam adrenalinę i na skorzystanie z  parku bardzo chciałam, lecz Kubuś mówiąc, że nie chce abym szła bo się o mnie boi nie pozwoliło mi aby robić mu na przekór.
AAA! Extra pomysłem są świetne śmietniki - o których należy wspomnieć. Są to różne zwierzaki w ogromnych rozmiarach. :)
No to teraz odpowiem na pytanie dlaczego nasza wycieczka o mało nie skończyła się na pogotowiu.
OTÓŻ: W PARKU NA SMYCZY PROWADZONY JEST DINOZAUR, KTÓRY O MAŁO CO NIE UGRYZŁ MNIE W TYŁEK!!! Dla dzieci mega atrakcja, że mogą trzymać i pilnować dinozaura na smyczy :) Wkręciłam Was? Myśleliście, że stało się coś na prawdę? :):):):):)
Ps.... Wiecie, że niedługo w naszej rodzinie (nie ja) urodzi się dzidzia... Zostało jeszcze trochę czasu, jednak chcemy dać maluchowi, jak już z nami będzie idealny i wyjątkowy Prezent na Chrzest. Może polecicie coś ciekawego?

Plusy:
* Park zawiera mnóstwo atrakcji na cały dzień
* Fantastycznie zrobione smoki i dinozaury
* Przystępne ceny w restauracji i wejściówki
* Fantastyczny plac zabaw

Minusy:
* Niestety jeden ogromny. Na jedzenie czekaliśmy równo 55 minut. Zamówiliśmy dwa kebaby i nuggetsy z frytkami. My jak my, ale dziecko naczekało się zbyt długo.

Cennik:
* Bilet ulgowy - 21zł
* Bilet normalny - 24zł
* Bilet rodzinny - od 65zł
* Bilet grupowy od 17zł

Dojazd:
DINOPARK
82-200 Malbork, ul. Toruńska 6Brak komentarzy:

Prześlij komentarz