Menu

Ocean Park. Poznaj podwodny świat i masę zabawy

Hejj!

Wybierając się do Władysławowa na wakacje szukałam atrakcji godnych całej rodziny.
Natrafiłam w internecie na Ocean Park we Władysławowie. Nigdy wcześniej o nim nie słyszałam. Jak wiecie jednak uwielbiamy wszelkiego rodzaju parki rozrywki dla całej rodziny. Także nie mogliśmy wrócić do domu nie przetestowawszy wcześniej Ocean Parku. Już teraz mogę Wam powiedzieć, że jest to fantastyczny park dla całej rodziny na cały dzień zabawy. Na koncie mamy już odwiedzone parki z dinozaurami, zaś tutaj przenosimy się  w  świat morskich głębin. Zaplanujcie cały dzień, bo atrakcji i zabawy jest tam dużo.

Co tam znajdziecie?
* Modele wodnych zwierząt w skali 1:1

To tutaj możemy stanąć oko w oko z rekinem, zobaczyć z bliska płaszczkę, czy ośmiornicę. To tutaj możemy zrobić zdjęcie z ogromnym!!! wielorybem, którego z racji wielkości ciężko całego uchwycić w kadrze :) Modele są niesamowicie zrobione - doskonałość, rozmieszczenie. Jest ich na pewno minimum 30. Dzieci mogą z bliska zobaczyć jak wygląda dane morskie zwierze.* Jedyne w Europie Interaktywne SHOW! Gadający Wielorybek
Nie jestem tutaj w stanie opisać tego idealnie, ponieważ to trzeba zobaczyć samemu! Dzieci wraz z rodzicami mogą porozmawiać z prawdziwym wielorybkiem. Początkowo myślałam, że jego mowa jest tylko nagrana. Jednak, gdy Kuba mógł zadać mu swoje własne pytanie i otrzymać odpowiedź  byliśmy pod wrażeniem wszyscy. Show trwało aż 30 minut, a co najfajniejsze wejście na nie nie jest jednorazowe. Co pełną godzinę odbywa się show, a my byliśmy aż dwa razy. Dzięki temu dzieci mogą dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat wielorybów.


                     

* Domek gigantycznego lego


Tam spędziliśmy mnóstwo czasu budując z wielkich klocków lego ogromne budowle. Klocków jest tyle, że starcza dla mnóstwa dzieciaków. Takich lego nie kupicie dzieciom do domu także zabawa w budowniczych mega!

* Plac Zabaw

Plac Zabaw na mega wypasie. Znajdziecie tam dmuchane zjeżdżalnie, ogromne kilkupoziomowe place zabaw, kilka trampolin, małe domki, zabawki dla młodszych, mnóstwo piasku. Zabawa najlepsza po skończonym zwiedzaniu figur.


* Domek z rzeźbionymi rybami

Na ścianie zawieszonych jest mnóstwo ryb. To tutaj możecie zobaczyć jak wygląda w całej okazałości łosoś, dorsz, szczupak, czy inna rybka.

                            

* Domek z żywymi rekinami i NEMO!

Będąc w parku niestety nie zobaczyliśmy rekinów ponieważ miały kwarantannę. Za to zrekompensowało Kubie to, iż mógł zobaczyć swoich ulubieńców z bajki Rybkę Nemo i Dory.


*Escape Room
* Restauracja


Na terenie jest duża restauracja i lodziarnia z mnóstwem lodów do wyboru. Niestety z restauracji nie korzystaliśmy.

Dodatkowo można skorzystać z usługi przewodnika, zrobić ognisko z kiełbaskami i kupić pamiątki.

Pora na plusy i minusy:

Plusy:
* Dogodne ceny
* Ciekawe i krótkie tabliczki z opisami przy każdym zwierzęciu 1:1
* Dużo toalet jednak w jednym miejscu
* Atrakcje
* Duży bezpłatny parking
* Łatwy dojazd

Minusy
* Serio nie znalazłam

Cennik:

Bilet dla dzieci poniżej 3 lat - 0 zł
Bilet dla dziecka od 3 do 18 lat - 21 zł
Bilet dla osoby dorosłej - 27 zł
Bilet grupowy dla grup zorganizowanych (min. 20 osób) - 15 zł
Sezonowa karta wstępu - 199 zł


Adres:
Ocean Park

84-120 Władysławowo

ul. Żwirowa 13

PS. Recenzja jest napisana dobrowolnie. Ocean Park nie sponsorował biletów.


   


 

 

 
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz