Menu

Program Partnerski z firmą Otien

                                            

Kochani. Tym razem post nie będzie ani " dzieciowy ", ani podróżniczy. Tym razem chciałabym Wam przedstawić biżuterię, którą otrzymałam w programie partnerskim z firmą Otien. Do wyboru było kilka modeli pierścionków, naszyjnik, bransoletki oraz zegarek. Mnie jednak spodobała się Bransoletka nieskończoność czarna ze złoten  . Może ona być symbolem nieskończoności przyjaźni oraz np. miłości.
Bransoletka pasuje do eleganckiej odzieży na np. uroczystość oraz do luźnej stylówy, czy do jeansów. Bardzo ładnie trzyma się i wygląda na ręce. Wykonanie jest z trwałego i mocnego materiału. Tak na prawdę zwykła prostota, jednak ma w sobie to coś, co ostatnio robi ogromną furorę na rynku jubilerskim.
Bransoletka, którą zobaczycie klikając Tutaj składa się m.in z zawieszki w kolorze złota - Infini, bawełnianego woskowanego sznureczka, zapinana jest za pomocą karabińczyka w złotym kolorze.
Firma posiada każdy rozmiar, także zadowoli nawet bardzo wymagającą klientkę. Dodatkowo ogromnym zaskoczeniem okazał się gratis. Ci, którzy mnie znają wiedzą, że to co jest różowe i się błyszczy, jest tym co kocham. Firma w prezencie uraczyła mnie ślicznymi błyszczącymi i RÓŻOWYMI kolczykami :)
Jeżeli ktoś z Was - osób prowadzących blogi chciałoby wziąć udział w programie wystarczy Klik Tutaj

                                          


 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz