Menu

Grodziskie Spotkania Blogerów z przygodą :)       Na pierwsze spotkanie niestety nie dotarłam z przyczyn osobistych, zaś na drugie wskoczyłam na wolne miejsce. Fart :) Pobudka o 5, szykowanie i razem z Natalią ruszyłyśmy do Grodziska Mazowieckiego na Grodziskie Spotkania Blogerów. Czemu z przygoda? Bo każda podróż to przygoda. 15 kilometrów przed metą na Błoniach odpadł nam tłumik, którym szorowałyśmy ulicę.  Z tego miejsca pozdrowienia dla Panów Mechaników, którzy po błaganiach i naszej upartości podwiązali tłumik i nie wzięli od nas ani grosika:) Oczywiście trzeba było powiedzieć, że jedziemy z Mazur na najważniejsze spotkanie w naszym życiu :)  Dzięki "NAPRAWIE" tj. podwiązanie tłumika drutami byłyśmy spóźnione tylko 20 min i oczywiście mogłyśmy uczestniczyć w spotkaniu. Co było? Jak było? Jednym słowem tak jak miało być, tak jak myślałam że będzie. Organizatorka Ola stanęła na wysokości zadania i zrobiła je świetnie. Jedyne co było jej nie potrzebne to nerwy :) Ola więcej wiary :)
Spotkałyśmy się w restauracji Gniazdo, gdzie na samym wejściu przywitały nas m.in wielbłądy, daniele, kozy.
Na początku panowie Marcin i Michał przedstawiciele firmy
Wyjątkowy Prezent. Opowiedzieli o tym, jakie ciekawe prezenty, których w zasadzie nie można dotknąć możemy sprawić swoim bliskim.

Następnie była bardzo ciekawa rozmowa z Pauliną i Wojtkiem z 
Zachęć swoje dziecko do mycia zębów na temat jak dbać o zęby naszych dzieci. Rozmowa pełna dyskusji, spostrzeżeń i wniosków.


Przerwa na ploteczki, pyszny żurek i zdjęcia :)

Następnie 
Ania zaprezentowała nam buty Slippers Family. Dla mnie pokaz, rozmowa na wysokim poziomie, tym bardziej, że o dziecięcych stopach mówiła również jako fizjoterapeuta. Same buty hmmm będą u nas :)

Na koniec mały i konkretny warsztat udzielania pierwszej pomocy poprowadzony przez Irka.


Wracałyśmy około 4 godziny jadąc 60 - 80 km na godzinę, aby nie zgubić tłumika :)

Sponsorzy:
WyjątkowyPrezent.pl, Dong-A Polska , pinkorblue.pl, Womar, Fundacja Festina Lente, Wydawnictwo Zakamarki, BelgistoFilcovanki, Koralikova, Twoje Ori, Simon&Sophie, Slippers Family, Zachęć swoje dziecko do mycia zębów, Miracolo, Pysznapaczka.pl, Lesia Rękodzieło,
ClipS


   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz