Menu

Mikołajowy odzew na dziecięcy list


W zeszłym roku znalazłam stronę
Listy do Mikołaja. Kuba był za mały na ofertę, ponieważ do końca jeszcze nie rozumiał kim jest ukochany Święty Mikołaj. Szkoda, że za moich dziecięcych czasów, nie było takiego bajeru :) Otóż stronka oferuje to o czym dzieci w grudniu marzą, nie mówiąc o prezentach. Chwila roboty, nie duży koszt i nasze pociechy mogą otrzymać w skrzynce na listy list od samego Świętego Mikołaja zaadresowany oczywiście dla maluszka. W komputerze zaś otrzymać mogą osobisty film kierowany do jednego lub dwójki dzieci od Mikołaja. W filmie są zdjęcia dziecka, rodziny oraz domu, w którym mieszka.
Zamówiłam list, który miał być odzewem na Kubusia list. Dotarł strasznie szybko, a gdy Kuba zobaczył kopertę z Mikołajem od razu wiedział, że to dla niego. Radości dziecka nie jestem w stanie tu opisać. W pełnym skupieniu słuchał, co Mikołaj ma mu do przekazania. Fajne jest to ,że możemy skorzystać z gotowych tekstów lub dać coś od siebie.
Film wygrałam u Ani jakiś czas po tym, jak Kuba dostał list. Film, w którym Mikołaj zwraca się tylko do niego Kuba oglądał w kółko ponad godzinę :)
Radość dziecka jest ogromna, a przy tym i moja :)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz